Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám emlékezetessé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám emlékezetessé tenni az estét?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel nagyon vonzódunk egymáshoz, többször egymásnak estünk már, múltkor annyira akartam még vele lenni hogy alig tudtam elengedni. Szerintem kijelenthetem, hogy nagyon erős vágy, sőt lehet szerelem van köztünk.

Jövő héten lesz az első alkalom hogy nálam alszik, aminek nagyon tetszik a gondolata, mivel szeretem és gondolom hozzábújhatnék meg ilyesmi. Szerintetek mivel fejezhetném ki hogy vonzódom hozzá úgy, hogy közben fel is izgassam. Moat itt alvás közbeni dolgokra gondolok vagy csak simán amikor fekszünk egymás mellett. Fiúk, ti ilyen helyzetben minek örülnétek éjszaka?



2022. okt. 15. 22:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
Dugásnak 🤷🏼‍♂️
2022. okt. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
1. Az oda vezető út azért hosszabb legyen már. Az sokkal izgalmasabb! :)
2022. okt. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%
Előbb mosd mi az ágyneműt az előző pasi után legalább.
2022. okt. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Ha bekapná, megdugnám utána kinyalnám+reggel sajtos melegszendvics kakaóval. Ennyivel 100%ig elégedett lennék!
2022. okt. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
16%
Közben hívd fel a régi szeretődet.
2022. okt. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%

Ha a helyében lennék és valóban vonzódnék hozzád szintén, satöbbi, akkor bárminek tudnék örülni. Pusztán annak is, ha melletted alhatok. :) Szóval részemről tök mindegy lenne.

De ha alvás közbeni kis dolgokra gondolsz, akkor lehet olyat, hogy a fenekedet hozzáérinted/kitolod, ha úgy van a lábad ráteszed az övére, apróságok. Ezek lehetnek izgató hatásúak szerintem. Főleg, ha ő is annyira vonzódik hozzád. Akkor elegendőek pici dolgok is, legalábbis szerintem.

2022. okt. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Most ti szüzek vagytok?
2022. okt. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%
#8, elég egyértelmű...
2022. okt. 16. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A megfelelési kényszerek nem tudják elnyomni az ösztönöket. Tervezhetsz bármit, az agyad és a tested tudni fogja mit tegyél.
2022. okt. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Szopd le
2022. okt. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!