Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, lányok! A nőnek önmagában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok! A nőnek önmagában egy kinyalás elvileg nem elég, követnie kell rendes aktusnak is. Ebből adódik a kérdésem?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert a szexpartner kereső oldalakon mindig látok olyan adatlapokat (ha nem is sokat), ahol a nő csak kinyalásra keres férfit. Ezek szerint időnként önmagában egy kinyalás is kielégítő egy nőnek? Mert én azt tapasztaltam, hogy hiába élveznek el egy nyalástól, de követnie kell normális aktusnak is (szerencsére) :)

2022. okt. 16. 09:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem elég,én szeretem ha utána megdugnak.Számomra az a valódi szex.
2022. okt. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a nyalást ujjazás mellett szeretem, de semmi sem jobb egy normál aktusnál, ha már izgalomba hoztak.
2022. okt. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Néha elég. Vagy van, akinek elég ezek szerint.

De a legjobb, ha utána szex is van.

2022. okt. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg van olyan nő aki ilyenre keres partnert?
2022. okt. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

Nem jobb egy normál aktusnál. Kevés és nem is vagyok annyit így a párommal, plusz ő így nem kapna semmit, amit mi nem játszunk..


Örülök, hogy vannak nők akik ennyitol is elmennek, nekem édes kevés, pedig van hüvelyi és csikló orgazmusom is! :/

2022. okt. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én találkoztam már olyan nővel, aki csak nyalatni akarta magát.

Kinyaltam, utána gondoltam kiverem a látványra. És felizgatta ahogy verem, szexet is megkívánta.

Szóval egy normális, egészséges nőnek nem elég a nyalás

2022. okt. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért lettem lepontozva mint 5-ös, de a válaszokból ítélve nem elég a nyalás. :)
2022. okt. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%

Aha, szóval ha leírom a véleményem, én vagyok a marharépa?


Eléggé bunkó vagy.. :/ de semmi baj, akkor én is jelentettem, így kvittek vagyunk! :)

2022. okt. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

10


Igen te vagy, mert hazudozol rólam. Ennyi erővel én meg kitalálom rólad, hogy csicska vagy a nőkhöz. Na most vagyunk kvittek.

2022. okt. 16. 12:54
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kv-t a legtöbb ember 1-2 cukorral issza akkor kizárt hogy olyan ember legyen a földön aki 3-4 cukrot is tesz bele? Na ez ugyanilyen, egyéni preferencia kérdése. A nők többségének nem elég a csak nyalás, de ettől még vannak olyan nők akik meg dugásra nem vágynak csak nyalásra, sőt olyan nők is akik még pasira sem (ld. leszbikusok). Nem egyformák az emberek.
2022. okt. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!