Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha folyamatosan végzem az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha folyamatosan végzem az intim tornát akkor erősebbet és több spermát tudok ejakulálni?

Figyelt kérdés

2022. okt. 16. 20:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Az azért nem valószínű.
2022. okt. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Többet nem, mert a mennyiséget a prosztatád befogadóképessége határozza meg. Erőteljesebben igen, bár erre a képességre meg semmi szükséged nincs. Nem kell az ágyban távbalőni. Hasznosabb ha az ember az önkontrollt tanulja meg, hogy akkor érjen a csúcsra amikor annak pont ideje van.
2022. okt. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Ja, jó ez az önkontroll, de ne essünk túlzásba. A férfinek is élveznie kell a szexet, nem csak a nő kielégítéséről szól az egész.
2022. okt. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a sperma kilövelése pont a férfi élvezete, nem értem a 3-as mire gondol...
2022. okt. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
Az önkontrollra, amiről szó volt. Szerintem a szexben pont nem az önkontroll a jó. Csak ennyit állítottam, nem többet.
2022. okt. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
De miről makogsz akkor? Eleve a kérdező arra kíváncsi hogy intimtornának van-e pozitív hatása az ejakulációra. Férfinak, nőnek is egyaránt csak jót tesz az intimtorna. Amit a korábbi kommentelő írt szintén hasznos, hiszen a férfi IS nagyobbat fog élvezni. Tehát egyik tevékenység se hat károsan a férfi élvezetére.
2022. okt. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Nekem ha nőként választanom kéne egy önkontrollal bíró férfi és egy gyorslövetű hátradőlök elégedetten pasas között, egyértelműen az elsőt választanám. Nem kötelező uralni az orgazmusát a férfinak, ez tény, de hasznos. Ki is tartok az olyan férfi mellett, akár szexkapcsolatról akár komolyabbról van szó. Amugy tényleg nagyobbat élveznek akik elhúzzák, és én is többször élvezek. Csak nyerünk vele. De kinek milyen a jó szex.
2022. okt. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%

"A férfinek is élveznie kell a szexet, nem csak a nő kielégítéséről szól az egész.".


Elég nagy pofátlanság ezt kijelenteni fix orgazmussal. Már semmit nem akar sok férfi vállalni, se önkontrollt, se részt venni a védekezésben, csak lőni 2 perc alatt. Aztán csodálkozik a férfi populáció legalább 1/3-a, hogy szex nélkül marad hosszútávon.

2022. okt. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
33%
Hát nekem meg k.rvára elegem van abból, hogy az a csodálatos, nagybetűs SZEX az csak és kizárólag a nők kielégítéséről szól.
2022. okt. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért te nem élvezel el utolsó? Komolyan kérdezem.
2022. okt. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!