Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány évesen normális elkezdeni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen normális elkezdeni szexelni? Ha valaki későn kezdi okozhat mentális gondot?

Figyelt kérdés
2022. okt. 17. 05:26
 1/6 StevenUp ***** válasza:
76%

A szex nem életszükséglet. Akkor normális amikor te úgy érzed hogy készen állsz rá. Nemcsak biológiailag hanem fejben is.


Természetesen, ha neked fontos mások véleménye akkor minél hamarabb, hiszen trendi most fiatalon kiégni és panikolni olyan dolgok miatt amiket csak te projektálsz bele a témába, mert fejben még nem állsz rá készen.

2022. okt. 17. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor érdemes elkezdeni, amikor már úgy érzed, hogy készen állsz rá és nem mások miatt tennéd. Természetesen ez a készen álltság vonatkozik mind fejben és lélekben.
2022. okt. 17. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Az biztos, hogy 16 évesen (nem tudom mennyi vagy) elkezdeni egy alkalmi partnerrel... Kár lenne.

Senki nem fogja megkérdezni sehol, hogy szűz vagy?

Az meg, hogy ezen kattogjon az ember, hogy úristen itt már mindenki kipróbálta te meg nem. Felesleges. Ők már rég kiégnek, mindent kipróbáltak és unják mikor te még csak elkezded és

szerintem nagyobb lesz a varázsa is. Mert akkor már nem fog érdekelni, hogy jobb legyél mint a szomszéd.

Szerintem az a "normális" (de nincs olyan, hogy normális), hogy van egy párkapcsolatod (1-2 éve együtt vagytok) és ott történik meg közös beleegyezéssel. Ha valamelyik fél még nem akarja akkor meg még nem. Egyébként az idő úgy is hozni fogja.

Ne aggódj nem halsz meg szüzen.

2022. okt. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Amikor a szexuális vágy határozottan része a mindennapoknak, ÉS az egyén érzelmileg, érzelmileg is érett rá.


Ez legtöbbünknél 16-20 éves korban már adott. Válaszoltam a kérdésedre?

2022. okt. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
10 éves koromban már benyúltam a bugyimba és masztiztam
2022. okt. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Manapság 16 éves koruk körül kezdik a fiatalok a szexuális életüket.

Pár év csúszás nem okoz gondot, de akik szüzen élik a felnőttkorukat,

azoknál rendszeresen jelentkeznek önbecsülési problémák. És ez a későbbi

párkapcsolatuk rovására is mehet.

2022. okt. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!