Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, titeket szoktak random...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, titeket szoktak random helyeken leszólítani?

Figyelt kérdés
Tinderen és szórakozóhelyen mindig nagy sikerem volt, sok pasinak tetszem, de nem szeretnék már ezeken a platformokon ismerkedni. Annyira jó lenne, ha valami hétköznapi helyen ismernék meg valakit, de nem szoktak csak úgy odajönni hozzám. Pedig csinos vagyok, sportosan vékony, sokat edzek, kerek a popsim, hosszú szőke haj, egész szép arc…nem értem akkor miért nem szoktak leszólítani sehol?

2022. okt. 17. 07:28
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Pl wellnessben
2022. okt. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
85%
Mert csak a neten mernek ismerkedni. A valóságban nagyon gyámoltalanok a pasik.
2022. okt. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Volt rá példa, de nem számottevő. Szerintem vagy félnek vagy nem akarnak zavarni esetleg kellemetlen helyzetbe hozni/kerülni. Erre csak ők tudnának válaszolni.
2022. okt. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
97%
Mert indul a zaklatás vonat...
2022. okt. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
50%

Átlagos pasik nem fognak a szupermarketben megszólítani kb soha, csak csajozós helyen, ahol reális esélyük van a sikerre. A jópasik dettó nem fognak megszólítani, mert nincs szükségük rá. A lúzerek eleve nem szólítanak meg senkit.


Alapból aki elég bátor és beszédes férfi minimum átlagos kinézettel (pl én) az már vagy rég elkelt, vagy csak egy nagyon rövid időt van a piacon.

2022. okt. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
44%
Ennek a kérdésnek az a lényege, hogy a kérdező privátban fog próbálkozni.
2022. okt. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
57%
Minden nőt szoktak, téged is, csak nem veszed figyelembe, mert a próbálkozók nem néznek ki teljesen tökéletesen.
2022. okt. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
Még soha nem szólítottak le.
2022. okt. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
erdőben kirándulás során
2022. okt. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Szoktak
2022. okt. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!