Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most akkor élvezik a nők a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor élvezik a nők a szexet vagy nem?

Figyelt kérdés
Egyszerűen ezt férfiként nem lehet eldönteni. Nyögnek, azt mondják élvezik, minden szuper, de közben a csiklót izgatják, oda koncentrálnak szex közben. Akkor most van hüvelyi orgazmusuk vagy nincs? Élvezik a hüvelyben történő dolgokat? De akkor miért kell izgatni a csiklót??? Azt simán masztinál is lehet, ahhoz nem kell férfi...

2022. okt. 17. 11:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Hagyjuk... maradjunk annyiban hogy hülye vagy
2022. okt. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

A szex szuper. Akkor is élvezem, ha nem nyúlok a csiklómhoz. De elélvezni csak úgy tudok, ha közben izgatom. Tehát ha el akarok menni, akkor kell az is. Masztinál nem vagyok pasival, de attól még remélem nem haragszol, ha el is szeretnék menni én is. :D

Miért baj, hogy odanyúl? Attól még élvezi a farkadat, sőt. Attól élvezi igazán és nagyobb az orgazmus.

2022. okt. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Osztom az #1-es velemenyet ;)
2022. okt. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Élvezik, ugyanis nem csak rólad szól a szex. Annak meg örülni kell ha ismeri a testét, és tesz is a saját öröméért.
2022. okt. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%

Azt csináld amit ők élveznek.


Az én barátnőm például élvezi és előjátéknak tartja a dugást és mire nekikezdünk már nedves. Aztán ha végeztem akkor ujjal vagy szájjal a csiklójával eljuttatom a csúcsra. A másik forgatőkönyv pedig az hogy hason fekve popón dugom és közben magát izgatja és így élvez el.


Ő tudja neki mi a jó, tehát úgy csinálom.

2022. okt. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ismeri a testét a csaj, ami nagyon jó. Tanuljál tőle, rád fér haver.
2022. okt. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Meglátszik nincs rendes szexuális oktatás. Súlyos problémák vannak a fejekben. Alapvető dolgokkal mint pl. anatómia nincsenek sokan tisztában. Szexuális kultúrát már meg se merem említeni.
2022. okt. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Miért kell leszúrni? Én nem vagyok nő, honnan tudnám??? Ha egy férfi megkérdwzi, hogy nem jó nektek hüvelyben, akkor egyből hülye??? Ha meg nem kérdezi, akkor meg bunkó paraszt...
2022. okt. 17. 12:04
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta hogy nem jó hüvelyben? Jó, csak kevesebb ott sok nőnek az ingerelhető zóna. Ez elsősorban a szülés miatt alakulhatott így ki. A csikló pedig duzzad az idegvégződésektől, kvázi azért van, mert részt vesz a gyönyörben. Szépen egybe lehet kapcsolni a kettőt: aktus+csikló.
2022. okt. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerre a kettő a legjobb

Amúgy te nem élvezed a szexet ha nem élvezel el?

2022. okt. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!