Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20-as, 30-as pasi szexelt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-as, 30-as pasi szexelt már 50 év feletti nővel? Ha igen milyen volt? Milyen testalkatú volt a nő?

Figyelt kérdés
Nekem lehet, hogy lenne lehetőségem egy 55éves, vékony alkatúval, ezért kérdezem.

2022. okt. 17. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak közöttük elég jók.

Meg fogod bánni, ha kihagyodd.

2022. okt. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásod.

Ő teljesen átlagos, semmi extra.De persze lehetséges, hogy jó lenne.

2022. okt. 17. 19:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kissé telt alkat (nem kövér, inkább az az asszonyos alkat)


19 év volt köztünk 5 évig együtt is éltünk, előtte meg olyan 1 évig jártunk onnantól lett komolyabb.

Amikor megismertem én voltam 30 ő 49


Szex része jó volt, szerintem ezért is ugrott bele ebbe a kalandba, átlagban kb hétvégén mindig volt szex meg hétközben 1x. Mivel hétközben dolgozom még ő is hétvégén tudtunk több időt együtt tölteni

2022. okt. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, voltam már ilyen korú nőkkel - teljesen változó ki milyen az ágyban. A szex ember, attitűd, vágyfüggő nem pedig életkoré.
2022. okt. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Harminc voltam és egy pedagógusoknak, diplomásoknak szervezett pénzügyi tanfolyamon ismertem meg. Ötven éves kis gombóc újságírónő, tipikus szoknyásinges irodakukac barna özvegyasszonynak éreztem amikor csak úgy mellémült az iskolapadban. Azután indultak be a dolgok amikor kocsival hazavitt és búcsúzásként mindig érzékien megsímította az alkarom, majd meg is említette mennyire tetszenek neki a kezeim és éreztem benne a feszültséget ahogy remeg és kissé zavarba lett a beszélőkéje. Nekem ez annyira nagyon izgató volt hogy soha nem éreztem ehhez hasonlót sem. Imádtam például az érettebb hangját, a finom anyucis illatát. Legközelebb már nálam aludt amikor anyámat sikerült a nagyszülőkhöz küldenem. Nagyon érzéki kapcsolat volt addig mert el kellett költöznie, ez a szexre is 100%-ban igaz volt. Nagyon türelmes és odaadó, izgalmas minden.
2023. jan. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!