Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vele miért nehéz az orgazmus?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vele miért nehéz az orgazmus?

Figyelt kérdés

Mindig nagyon könnyen eljutottam a csúcsra. Általában az volt a gondom, hogy túl hamar.

3 hónapja van egy kapcsolatom, ami minden tekintetben nagyon jó. Boldog vagyok, hogy végre egy igazi férfi van mellettem, aki imád. Én is nagyon szeretem őt. Ha megcsókol, már nedves vagyok, szóval kívánom őt. Tetszik nagyon, mint férfi. Jóképű, szexi. Mégis nagyon nehezen jutok el a csúcsra vele. Persze hogy már rágörcsölök, úgy meg még nehezebb. De nem értem az okát.

Mikor megismertem őt, előtte egy hónappal szakítottam az előző partneremmel, mert nem volt jó vele, de a szexre mégis annyira rá tudtam hangolódni, hogy sokszor 2 perc alatt elélveztem úgy is, hogy a pasi nem sokat vesződótt az előjátékkal. Most meg gyakran fél óra alatt sem. Van ötletetek, mi lehet ennek az oka?


2022. okt. 18. 05:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
30%
Nem illetek össze. Meg nem havonta kéne mással byyni.
2022. okt. 18. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

1#, szerinted mégis mennyi az előírt várakozási idő egy kapcsolat lezárása után, mire szabad mással?

Ha nem illenénk össze, nem lenne vonzalom. Az pedig erősen megvan.

2022. okt. 18. 06:04
 3/18 anonim ***** válasza:
68%

Ne görcsösködj! De ha ő túl hamar megy el nem csak benned van a probléma.

Annyiban igaza van az elsőnek hogy lehet azért sikerült olyan gyorsan, mert benned volt a feszültség az előző miatt, és el tudtad engedni magad. De lehet hogy elmúlt a tűz.

Én is elgondolkodnék a kapcsolat folytatásán, lehet hogy csak menekülő útnak használtad tudat alatt.

2022. okt. 18. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Ezek szerint félreérthető volt, az alábbi bekezdés az előző partneremre vonatkozik, nem a mostanira. 3 évig tartott a kapcsolat, de nem voltam vele boldog.

", de a szexre mégis annyira rá tudtam hangolódni, hogy sokszor 2 perc alatt elélveztem úgy is, hogy a pasi nem sokat vesződótt az előjátékkal."

2022. okt. 18. 06:30
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez butaság hogy nem passzoltok össze! Csak ne keverjük a lelki és testi vonzalmat! Az rendben van hogy ez a férfi, megad mindent érzelmileg, figyel rád!

Most jön a de! A testi vonzalommal sincs gond. Mert ahogy írod, már nedvesedsz ha megcsókol. Tehát a kémiával sincs semmi!

Viszont, a szexualitás résznél még megmaradt az előző férfi általi "sérülések" negatív testi dolgok, ami miatt szakítottatok is.

Ez szeretkezéskor előjön nálad, tudatalatt is!

2022. okt. 18. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

"5 vagyok!

A sérülést a nem sok vesződésre értettem, tehát a gyors menetekre!

S hogy emberileg nem passzoltatok.

2022. okt. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

5#, köszönöm a válaszod.

Arra kellett rájönnöm, hogy az előző partnerem főleg a szex miatt volt velem, és voltak olyan helyzetek, mikor anyagilag is kihasznált. Szenvedtem emiatt a kapcsolat alatt is. Viszont azóta folyton keresi a lehetőséget, hogy összefussunk, ami nagyon zavar, mert így nehéz elfelejteni az egészet. Pl oda kezdett edzeni járni, ahova én járok, és ugyanabba az időpontba. Zavaró vele összefutni. Bár sosem kezdtem volna vele.

Lehet ez az ok?

2022. okt. 18. 06:49
 8/18 A kérdező kommentje:

5#, a 6-os válaszodat csak később láttam. Világos így teljesen. Köszönöm.

Idővel ez magától rendeződik? Vagy mit tudok tenni?

2022. okt. 18. 06:58
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: ha nincs valami nyilvánvaló oka (pl túl nagy/túl kicsi, de ha ez lenne, akkor említetted volna), akkor ez bizony fejben dől el.


Azt viszont senki nem fogja kitalálni, hogy miért feszülsz rá, főleg, mert valószínűleg magadnak sem ismered be.


A görcsösséged oka lehet bármi, például hiába írod 4 soron át, hogy mennyire tökéletes pasas, ha a lelked mélyén mégsem jön be valamilyen okból (fizikálisan, emberileg, bármi egyéb okból), és tudatosan hiába tudod, hogy egy álom pasast találtál, ha mondjuk lelked mélyén unalmasnak, kövérnek, bárminek találod.



A másik ok lehet az, hogy tényleg marhára passzoltok, és emiatt rágörcsölsz. Nekem pl sosem volt gondom az erekcióval, amíg nem hívtam el randizni álmaim nőjét, aki meglepetésemre igent mondott... Na ott az első pár alkalommal volt minden probléma, aztán szerencsére a következő pár év amíg együtt voltunk már rendben ment :)


Ezen senki nem fog tudni segíteni neked (max egy terapeuta), mi itt csak tippelni tudunk, hogy mit érzel, és mire reagál a tested, minden esetre ha nem oldódik meg pár alakalom alatt, akkor nem a kezdeti görcsösség az oka, így muszáj leszel leülni, és kíméletlenül őszíntén szembenézni azzal, hogy miért nem tudod elfogadni.

2022. okt. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
9#,köszönöm szépen.
2022. okt. 18. 07:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!