Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Teljesen természetes, dzsungel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen természetes, dzsungel fanszőrzettel elvállalnak a prostik?

Figyelt kérdés

2022. okt. 18. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Nekem minden barátnőm elfogadta így, van/volt, akinek kifejezetten tetszik.
2022. okt. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
98%

Gondolom lakásosokra gondolsz…


Van amelyik igen, feltéve, hogyha tényleg csak szőrös vagy és nem koszos…


Viszont sok kiesik. Szerintem úgy 40%.


A maradék 60%-ból sokan pedig óvatosabban fognak szopni, nem mennek olyan mélyre.


Én egyszer próbáltam ezt ki, hogy meg hagytam az elég régóta növesztett szőröm… Hirtelen jött az ötlet, hogy menjek prostihoz, de borotválkozni nem volt időm/kedvem.


Mindent megcsinált, de láttam rajta, hogy undorodik, szóval nem volt jó élmény. Többet ilyet nem csinálok…


De amúgy van olyan hirdető, aki még a szakállat is utálja, megkéri a vendégeit hogy ne menjenek szakállasan. (Aztán nem tudom, hogy mi van akkor ha valaki mégis úgy megy oda)

2022. okt. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
98%
Nyugi, sokszor mentem szőrösen, és SOHA SENKI nem küldött el ezért. Persze lehet, hogy nem mindenki örül a szőrnek, de a prostizásnál nem a lányok ízlése a legfontosabb. Akit meg nagyon zavar, az úgyis kiírja az adatlapjára, mint kizáró okot, ha ez ennyire fontos neki.
2022. okt. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Több százból egyetlen egy tette szóvá, de ő is megcsinált mindent.
2022. okt. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!