Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők jelentős része mi okból...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők jelentős része mi okból szereti, mi okból tartják izgatónak, ha szex közben a partner úgy bánik velük, mint egy darab ronggyal, dominál, irányít, durvul, szinte már a perverzitás vagy bizarr határokat súrolva?

Figyelt kérdés

Sok olyan kérdést találtam itt, amiben hozzászólnak a lányok, nők, hogy ők előnyben részesítik, ha durván bánnak velük szex közben. Vannak szélsőségesebb esetek is.

Olvastam, hogy sokéves kapcsolat után a nő viszonyt létesített valakivel és olyanokat csináltak, amiket korábban a kapcsolataiban soha. Pl. beleköptek a szájába, anál után mélytorkoztatták, ilyenek. De volt egy másik is, csak most nem húzom az időt mindet leírni, fojtogatás, hajtépés, nagyon mocskos csúnya beszéd, alázás stb.

Az előző partnerem is azt szerette, ha nem vagyok vele kíméletes, mondhatni mint egy vadállat kellett úgy szeretkeznem vele, mintha teljesen érzelemmentesen kellett volna csináljam. Mostani barátnőm is kimondottan szereti és kérte is tőlem, hogy csapkodjam a cicijeit, köpjem le a testét, marjak bele a csípőjébe az körmeimmel és hasonlók.

Mi van a nőkkel, miért esik jól a lányoknak, nőknek, miért tartják izgatónak a kiszolgáltatottság érzését szex közben? Nekem ez nagyon visszataszító. Olyan, mintha meg kéne erőszakolnom, meg kéne aláznom valakit, hogy neki jó legyen.



2022. okt. 20. 15:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Ezt szubmisszív hajlamnak hívják, férfiakban, nőkben egyaránt előfordul.

A tévedés "csupán" ott van a teóriádban, hogy azért az, hogy a nők jelentős része ilyen, az nem igaz. (Persze, kérdés ki mit nevez jelentősnek.)

2022. okt. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az #1-esnél a pont azért mert szubmisszívek. A kialakulásának az okai eléggé sokrétűek, mindenkinél egyedi. A közhiedelemmel ellentétben NEM kell hozzá trauma, semmiféle korábbi torzulás.

Ha te nem vagy affin rá, nem élvezed akkor ne csináld. Ha megjátszod hiteltelen lesz ami kiérződik egy idő után.

2022. okt. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Én nem szeretem. Az irányítás jó, ha mondja mit szeretne, de hogy utasítgat, az már túlzás.

N

2022. okt. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok 22/

Amiket leirtál ,talán még durvabbakat is

2022. okt. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%

"Ezt szubmisszív hajlamnak hívják, férfiakban, nőkben egyaránt előfordul."

ez szigorúan véve igaz, viszont ez az egyetlen hajlam, ami jóval gyakoribb a nők körében, mint férfiaknál

2022. okt. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
a válasz a kérdésre: amellett, hogy az ember egy bonyolult idegrendszerű faj és ennek megfelelően az emberi szexualitás is igencsak szerteágazó, valószínűleg annak lehet hozzá köze, hogy az ősi időkben, amikor a fajunk kialakult, mi számított szaporodás szempontjából sikeresnek
2022. okt. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%

#5: a kutatások nem ezt igazolják. De a gyakorlat sem (lásd, sokkal több domina vállal sub férfi kuncsaftokat, mint szumisszív nő domináns férfiakat).

A valóság az, hogy a nők jobban meg merik/akarják élni az ilyen vágyaikat (ha vannak), míg a férfiak többsége titkolja, elfojtja.

Valójában ezzel nincs semmi gond, nem véletlen, hogy a szakma a BDSM-ből a dom/szub viszonyt, cselekvést, vágyat nem is tartja parafíliának, míg a szado/mazo-t igen.

2022. okt. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
#7 mutass egy kutatást, ami NEM igazolja. eddig én csak olyanokat olvastam, amik igazolják.
2022. okt. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8: egy BDSM site-on például 300.000 hirdetésből 31.000 hirdetésben keresett sub férfi dominát, és 27.000 nő keresett domináns férfit.

De a legtöbb adat szerint (bár egyiket sem lehet igazán komolyan venni sajnos), 3-7% eltérés van a magukat szumbisszívnek tartó nők és férfiak között. Ez szerintem semmiképp nem nevezhető jelentős eltérésnek.

2022. okt. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%

Én is szeretem a durvulást, de nem érzelemmentesen. Azt szeretem a legjobban látni, ahogy a férfi élvezi, hogy üthet, fojtogathat, és hogy teljesen ledominálhat. Lehetne vitatkozni arról, hogy a BDSMben ki irányít, mert az alávetett vágyain, hangulatán és érzésein is sok minden múlik; de azért szeretem azt érezni, hogy a másik kezében van a gyeplő. Amúgy nekem pont nem az a része izgató a dolognak, hogy tárgyként használnak. Az a része izgat, hogy pontosan tudják, hogy ember vagyok, hogy gyenge vagyok és ezt nagyon szépen ki is tudják használni. Főként a tudat kell, hogy a férfi jobb, okosabb, bölcsebb mint én.

Amúgy tudom, hogy a BDSMben ezt rohadtul nem kéne, de eszméletlenül izgat, mikor a másik tiszta ideg, próbálja visszafojtani az indulatait, de láthatóan nem megy neki, ezért rajtam tölti ki a dühét :)

2022. okt. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!