Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kevés a szex, de a feleségem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevés a szex, de a feleségem rendszeresen kiveri a farkamat egy műpuncival. Nem tudom eldönteni hogy ez jó dolog vagy ciki, megalázó?

Figyelt kérdés
Mikor csinálja élvezem de utána mindig olyan hülye megalázó érzésem van. Jobb lenne a puncijába élvezni de azt nem akarja, csak nagyon ritkán.
2022. okt. 21. 11:58
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Mennyi az a kevés szex? Te azt írod állandóan készen állsz. Azt nem várhatod el a másiktól. Szerintem korrekt azért hogy segít ilyen módon. Oké, hogy ott az igazi punci és te abba akarnál inkább üríteni, de az egy élő emberhez tartozik. Aki gondolom, ha nincs felizgatva rendesen, nem fogja neked odadobni csak hogy te beleélvezz. A műpunciba annyiszor élvezel ahányszor akarsz, a valódiba pedig ha a gazdája is élvezni akar.
2022. okt. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Szex havi 1-2 van.

Felizgatás meg nem olyan egyszerű, ha nincs kedve akkor nincs, és kész, hiába próbálkozok. Ha van kedve a szexhez, hamar fel tudom izgatni.

2022. okt. 21. 13:34
 13/25 A kérdező kommentje:
Orált nem szereti annyira. Csinálja ha kérem, de nem erőltetem mert egyszer elmondta h nem szereti csinálni.
2022. okt. 21. 13:35
 14/25 anonim ***** válasza:

Havi 1-2 valóban brutál kevés. Így már megértem hogy zavar.

11 voltam.

2022. okt. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Írod, hogy kevés a szex, heti egyszer kinyalod aztán meg vagy kézzel vagy ő saját kezével. Nos akkor ott vagy Te aki készen állsz de ő saját kezével csinálja inkább. Nekem ebből annyi jön le, hogy nem jó neki veled a szex. Ezért is nem megy bele inkább megcsinálja neked műpuncival. Egyszerűbb neki kiverni mint szenvedni veled aztán meg még tisztálkodni ha beleengeded stb. Tudja, hogy néha muszáj téged kielégíteni ezért megoldja így. Próbálj meg jobban figyelni rá szex közben, hogy jó legyen neki, esetleg valami újat belevinni ami őt esetleg izgatja, új pózok, uj helyszínek bármi..
2022. okt. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs benne kivetnivaló. Legalább veri.
2022. okt. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 manly ***** válasza:
Miért kell mű akármi feleség mellé ?
2022. okt. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Lehet leszbi lett
2023. márc. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 mantis religiosa ***** válasza:
#17! Miért kell feleség, a műpunci mellé? 😀
2023. nov. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Kistál_és_a_bor ***** válasza:

Szerintem ez a válasz elgondolkodtató:

"azt mondja hogy ha hülyeségek jutnak eszembe azzal ő nem tud mit kezdeni, de ha ez zavar engem szóljak és nem csinálja többet."

Nekem ebből a szövegből kb. ugyanaz a hangulat jön le, amit írsz a műpunci-aktus utáni fura lelkiállapotról.

ápr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!