Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány ismeretlen nőt tudtok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány ismeretlen nőt tudtok megdugni egy nap alatt?

Figyelt kérdés

-nem lehet hivatásos

- orgia nem ér


Mi a rekordotok? Hogy történt?



2022. okt. 21. 12:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
26%
7,5 a rekordom. Sajnos az utolsónál aktus közben éjfélt ütött az óra, azért csak félnek számolom.
2022. okt. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
2 a rekordom, az egyik reggel volt, chatről, a másik pedig este bulizás után.
2022. okt. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
9%

6


Reggel a szeretőmmel, napközben volt három alkalmi, este pedig egy buliban kettő.


Nem minden napom ilyen...


45/F

2022. okt. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen 100-200


Még hogy napi szinten ? Ha 1 hónapban sikerül 1 ismeretlen meg dugni az már jó úgy hogy nem prosti

2022. okt. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
0, ismeretlenekkel nem megyek bele, és nem is a mennyiség a cél, hanem a megfelelő partner megtalálása
2022. okt. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 48 óra alatt volt 4 egyszer, abból hárommal akkor találkoztam először, egyikükkel már volt pár ilyen randink korábban.


Így jött ki. Kicsit szoros heteim voltak, kevés szabadidővel, üzleti utak és egyebek miatt, de több lánnyal is flörtölésztünk és szerettük volna összehozni. A kihivás pl a száraz törölközők menedzselése volt, amúgy minden flottul ment, és egyikük sem sejtett semmit a többiről :D


Pontosabban az egyik lány szűz volt, úgyhogy ott nyalás, ujjazás, ill elég jól megdugtam a száját. De klasszik szex vele nem volt, és sajnos utána hónapokig távol voltam, ezért nem taliztunk többször.


Volt még egyszer 72 óra alatt 4 lány, indonéziában, közte egy szűz, aki utólag mondta el hogy az volt.

2022. okt. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%
2
2022. okt. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%
3 nő 12 óra alatt, de ebből csak 1 volt első szexes.
2022. okt. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%
Aki így bírja az iramot, az nyugodtan vegye fel minden érintett hölggyel a kapcsolatot, ne szégyenlősködjön, hajrá! :-)
2022. okt. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
46%

Az összeset!!!


Tudod annyira jó pasi vagyok, megesik néha hogy megyek az utcán, egyszercsak cuppogást hallok, és nehézzé válik a járásom, lenézek, hát nem engem szopnak? :D :D

2022. okt. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!