Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit jelent, ha egy munkatársam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha egy munkatársam megsimogatja a hátamat?

Figyelt kérdés
Üdv, a hátsimogatós lány
2022. okt. 21. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A derekadat alig észrevehetően, de megérintette? Ez mit jelent? L
2022. okt. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem rokonod a flakonos csaj? :D
2022. okt. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia hát, és derék simogatós lány, már hiányoztál, de tényleg!
2022. okt. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeretünk de tényleg! Én legalább is igen!
2022. okt. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Erősen megnyomkodta a válladat? L
2022. okt. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Leírtuk már százszor meg akar búbolni, de úgy tűnik lassan halad a fickó, vagy te mondasz folyamatosan nemet ha még nem tette meg és folyamatosan újabb kérdéseket irkálsz ki róla 😂
2022. okt. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én már nagyon várok valami fejleményt, csavart a sztoriban, de hát na, lassan halad a cselekmény. Pl. kiderülne, hogy a kérdező hátát simogató kolléga nem más, mint a nők előtt pisilős kérdező. Hozzatok már össze valami jó folytatást.
2022. okt. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én már a másfél órás film verzióját várom a sztorinak, utána pedig az előzménytörténetről készült sorozatot! De könyv formájában is szívesen olvasnám!
2022. okt. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!