Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A telepulesen ahol elsz,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A telepulesen ahol elsz, megdugtad vagy leszoptattad mar a kezbesito holgyiket?

Figyelt kérdés
Ha igen hogyan tortent, volt-e ismetles?
2022. okt. 23. 11:36
1 2
 1/13 Noren1989 ***** válasza:
91%

Az összeset.


De nem hagytam ám ki a férfiakat sem,

nehogy diszkrimináció vádjával szaladjanak

az esélyegyenlőségi ombudsmanhoz!

2022. okt. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
3 pasi jár, őket kihagyom.
2022. okt. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#1 es #2 Csak a kezbesito holgyekre vagyok kivancsi ;)
2022. okt. 23. 11:47
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Mindet. Jól is esett nekik a napi 20-30 km biciklizés, gyaloglás közben, a milliónyi szaros levéllel, esőben, szélben, tűző napban. Mivel legalább baromi kevés pénzt is kapnak érte, így tényleg örömmel buknak a répára mindig, kérni sem kell. Olyan ez nekik, mint a levegővétel.
2022. okt. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Eddig nálunk egy szép szöszi volt, de elment(sajnos nem úgy)és most egy alkesz öreg bajszos bácsi van úgyhogy inkább kihagyom.
2022. okt. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Eddig csak pasi kézbesítő volt úgyhogy kihagytam őket.
2022. okt. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ahol jo holgyikek a kezbesitok, ottani sztorik erdekelnek ;)
2022. okt. 23. 15:27
 8/13 anonim ***** válasza:
45%
Aztán miért sz.pna egy mo csak úgy? Abban neki mi a jó? Ha meg egy nő úgy ki van éhezve hogy ilyen "itt és most" belemenjen akkor egy jó d.gasra vágyik.
2022. okt. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de vágyom rá
2022. nov. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Látnád a nálunk járó rozoga vénasszonyt, nem kérdeznél ilyeneket! A helyettesítők pedig pasik és szintén kegyetlenül rondák. Budapesten még nem láttam szép, vagy legalább elfogadható kinézetű postás kézbesítőt. Pedig eddig mindig jó környéken laktam, lakom. Tulajdonképp, most, hogy összevonták a környék postáit, a kerületi nagy postán sem látni szép postáskisasszonyt, annak ellenére, hogy 22 ügyintéző ablak van. Ami itt volt a közelben 5 ablakos és bezárták, ott egy szimpatikus nő volt pár éve, de azóta egy sem dolgozott ott sem.
2023. jan. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!