Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem helyes, csúnya férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem helyes, csúnya férfi társaim, ti hogy dolgoztátok fel, hogy esélytelen a dolog a nőkkel?

Figyelt kérdés
2022. okt. 23. 21:39
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Én azt figyeltem meg magamon, hogy ahogy öregszem, egyre kevésbé érdekel a hétköznapokban. A kutya nem vesz észre, és lassan már én sem az embereket.
2022. okt. 23. 21:41
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Csak az önbizalmaddal van probléma, hidd el. Ha ennyire nem becsülöd magad, hogy várhatnád el, hogy majd valaki más megbecsüljön?
2022. okt. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
37%
Sehogy, mert ha nem adod fel mindig akad egy-két szabad, felajánlott punci.
2022. okt. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
#2: hidd el, nem csak az a probléma.😄 Fiatalabb korban majd'megőrültem, de így 40 felé már ezerszer nyugodtabb vagyok.
2022. okt. 23. 21:53
 5/18 anonim ***** válasza:

Örülök hogy úgy érzed így is boldog tudsz lenni. Én szerencsére jóval jobb helyzetben vagyok ilyen téren, viszont pont ez az ami miatt félek például attól, hogy megnyomorodok, mert az olyan depresszióba döntene - hogy honnan jutottam milyen mélyre - hogy biztos öngyilkos lennék. Mellesleg ettől sokkal jobban félek, mint a haláltól

22F

2022. okt. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%

Amúgy ha pasi vagy, nem vagy elhízva és dolgozol kicsit a testeden, akkor még ha alacsony vagy kopasz is vagy, már nem leszel lúzer. Ez pedig csak akarat és 1-2 év kérdése.


Aztán ha társadalmi életet élsz, pl önkénteskedsz, az is kapásból egy olyan oldaladat mutatja a nők felé, ami a külsőd szerepét a megítélésedben csökkenti.


Öltözz normálisan! A legtöbb srác gázul vagy slamposan öltözködik.

2022. okt. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Figyelj, igazából minden csak viszonyítás kérdése. Mivel soha nem volt esélyem se a menőségre, viszont bántást annál többet kaptam, így mostanra, amely korban már teljesen életszerűtlen, hogy valakit a külseje miatt szóljanak meg csak úgy a semmiből, hogy ez már számomra hatalmas megkönnyebbülés. Nem nagy dolog az emberek jó részének, nekem viszont egy új élet, és ez az, ami számít.
2022. okt. 23. 22:07
 8/18 anonim ***** válasza:
58%
Nem esélytelen, csak jóval több energiát kell belefektetni, mint a jóképű pasiknak. Nincs esély egyéjszakás kalandokra, de heteken -hónapokon át tartó udvarlással van esély összejönni barátnővel.
2022. okt. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Sehogy, időm sincs rá, meg külföldön vagyok.
2022. okt. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

#6: "Amúgy ha pasi vagy, nem vagy elhízva és dolgozol kicsit a testeden, akkor még ha alacsony vagy kopasz is vagy, már nem leszel lúzer. Ez pedig csak akarat és 1-2 év kérdése."


Tényleg? Mesélj még...


[link]


[link]


[link]

2022. okt. 24. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!