Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A vad d.gást vagy a lágy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vad d.gást vagy a lágy szeretkezést szeretitek jobban?

Figyelt kérdés

2022. okt. 26. 16:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
23%
Én férfiként a dominanciát szeretem, nőknél pedig a szubmisszív viselkedést a szex közben. Fenekelés, fojtogatás, hajtépés, kezek-lábak összekötözése, szem bekötése stb. Kifejezetten vadul szeretem megdolgozni a partnereimet, vanilla módon már tini koromban sem izgatott. Ehhez megfelelő női partnert kell találni természetesen, akinek szintén ez tetszik, szubmisszív hajlamú és arra izgul hogy ha megalázzák.
2022. okt. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Vad dugás 25n
2022. okt. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Azt amikor elhúzza hogy nagyon akarjam hogy vadul megcsináljon
2022. okt. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Mikor hogy. Lágy szeretekezés bevezetésnek, utána intenzíven kemény szex. Bár eddig hüvelyi orgazmusom lassú, mély mozgástól volt, így az elején az sem rossz. :)
2022. okt. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Szeretetteljes szeretkezés
2022. okt. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Izgalmas, de lassú,lüktető szerelmeskedére,DE ez csak álom 😁
febr. 14. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
S kimaradt 😃
febr. 14. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
11. Te nem vagy tisztában mi az a szubmisszív. Az alázás külön fogalom. Te is csak egy kamu dom vagy, fiam..
febr. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!