Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz random emberekkel szexelni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz random emberekkel szexelni?

Figyelt kérdés
Pl. ha kiírják index fórumra, hogy megdughatod a feleségem stb. Vagy emberrel úgy lefeküdni, hogy nem volt előtte ismerkedés. Mi erről a véleményetek, morálisan megkérdőjelezhető, vagy nem bánjátok?

2022. okt. 28. 00:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem azért gáz, mert alapvetően rombolja az ember érzelmi képességeit, hozzáállását, morálját és értékét, ha az intimitást csak felszínesen, testiségként éli meg.

Ezen kívül, felelőtlen dolog is tulajdonképpen, mert fogalma sem lehet arról az illetőnek, hogy milyen mentális és egészségügyi állapotú emberrel fekszik össze, így lényegében "veszélyeztetve" magát az adott helyzetben, és a későbbi partnerét is az esetek után.

A "gáz dolog" és az "nem értékes ember" kifejezések ez esetben arra utalnak, annak a tudatalatti gondolatmenetnek a megfogalmazódásai, hogy aki alkalmizik, arról erősen feltételezhető, hogy érzelmileg (akár szellemileg) fejletlen, egészségügyileg pedig kockázatos. És mint ilyennel, sok ember nem szeretne nemi, vagy lelki kapcsolatot kialakítani és tartani, még ha az adott illető vágyna is arra, hogy olyan emberekhez kerülhessen közel, akiket ő értékesnek tart.

2022. okt. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Az 1-es igen kultúráltan és lényegretörően megfogalmazta azt az eddig meg nem fogalmazott választ a zsigeri érzésre, hogy miért tartják gáznak, ha valaki összefekszik random emberekkel. Végülis, pont ezért. Nemtől függetlenül.
2022. okt. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Ez is egy olyan mindennapi pont, ahol szétválik az ember a majomtól.
2022. okt. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
85%
Eléggé gáz, értelmes embernek legalábbis
2022. okt. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát az biztos, hogy nem valami értékelendő dolog... De hát nem vagyunk egyformák, aki ilyenekkel csapong, felőlem csinálja.
2022. okt. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%

Random emberekkel, meg full ismeretlen tagokkal szexelni az.

Ennyi erővel egy eldobott, félig megevett szendvicset is felvehetsz a járdáról, ha éhes vagy :D

2022. okt. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Én még azt is gáznak tartom, ha egy csaj részeg bulikban, random faszikkal smárol. Csak szerencse kérdése, hogy nem kap valamelyiktől herpeszt vagy hasonlót a random nyálcserétől. Aztán meg megsértődik, ha nem akarok abból a pohárból inni, amiből ő is (true story, remélem felismer xD)
2022. okt. 28. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%

Egyik oldalról, tökéletesen megfogalmazta az első.


Másik oldalról meg, kívülállóként, mindenkinek maga dolga.

2022. okt. 28. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%
A vágy és az állatias ösztön áll ellentétben az emberi normákkal. Mert hazudik aki azt mondja hogy nem lenne jó ha bárkivel aki megtetszik és megkivános le lehetne feküdni de az előttem szóló emberek már megírták hogy ez miért nem jó. Ugyanakkor én hiszem , hogy van egy magasabb szint ahol a sex nem egy bigott, tiltott, tabu mindentől és mindenki előtt elzárt valami hanem egy felszabadító pont az emberi kapcsolatokat építő tevékenység két vagy több ember között akik nem feltétlenül állnak valami társadalmilag elfogadott és szentesített kapcsolatban.
2022. okt. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%

Ha random alatt azt értjük, hogy semmit, de tényleg semmit nem tudsz a másikról, csak azt, hogy ellenkező nemű és beleegyezik, az szerintem is gáz.


Ha meg az a random, hogy meglátsz egy szép nőt vagy helyes pasit az utcán és szexelni akarsz vele, az meg szerintem teljesen emberi, semmi rossz nincs benne.

2022. okt. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!