Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akar minden 50es férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar minden 50es férfi 20 éves párt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 20 éves eléggé dekoratív lány vagyok, és szinte csak az 50-55 körüli férfiak akarnak velem összejönni, de közülük viszont kis túlzással mind😃mi ennek az oka? Miért akarnak az 50es fiúk 20 éves társat mindenképp? Tudnátok errol férfiak nyilatkozni?

2022. okt. 28. 14:49
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Lehet! Őszintén szólva én sem bánom az 50-es fiukat 😇
2022. okt. 28. 17:51
 22/29 anonim ***** válasza:
16%
50 évesen már régen nem fiúk, hanem vénülő nagypapák.
2022. okt. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
63%

"Inkább az a része erdekelne, hogy a magasabb szinteken levő 50-és férfiak miért nem egy bomba 50-es not keresnek?"

tegyük fel, ott vagy egy 50-es jó pasiként, azaz még úgy ahogy elfogadható karban vagy, van egy jó egzisztenciád, a ki tudja hány év házasságon már túl vagy, a gyerekprojekten szinten túl vagy, igazából nagyon sok dolgot már nem akarsz az élettől, csak egy kicsit még élvezni, amíg áll a dákó. te keresgélnél évekig, hogy egy bomba 50-es nőt találj, ha egyszer egy sokkal kisebb igényű, egyúttal sokkal vonzóbb testű huszonéves nőt is megszerezhetsz?

(az más kérdés, hogy egy csomó olyan 50-es faszi is hajlamos magát jó pasinak hinni, aki baromira nem az)

2022. okt. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Jogos amit írsz utolsó:) de az 50-es nők egyből kapnak az ilyen lehetőségen, nem igazán kellene tovább keresni őket mint minket
2022. okt. 28. 18:42
 25/29 anonim ***** válasza:
60%
Én azért akarnék inkább 20 évest mert az nem fog főnökösködni. Azt teszi amit mondok. Formálható, testreszabható. Ergo csak mint dugható nő tekintek rájuk, de abban nagyot kell virítania egy 20 évesnek. Persze az idő nem fog megállni 20nál, tehát olyan 25 fölé érkezve már valszeg rá unnék és keresnék 1 frissebbet. Szóval igazából a séma ugyanaz és állandó, csak a nő cserélődik fixen.
2022. okt. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
25: ez egy cseppet sértő, de elfogadom 😃
2022. okt. 28. 21:09
 27/29 anonim ***** válasza:
61%

Nekem sokkal fiatalabb párom van, ha nem is 25 évvel (de 10+).


Pont azért van velem, amit a korodbeliekről mondtál. Én odamentem, leszólítottam társaságban, elhívtam egy programra, amiről tudtam, hogy érdekli. Szerinted hány korabeli srác tette ugyanezt meg (már azokat leszámítva, akik buliban részegen valami "hé cica van gazdád" színvonalú dumával próbálkoztak)



És lehet szellemileg is társa valakinek egy sokkal fiatlabb ember (én nem is tudnék együtt lenni valakivel, aki szellemileg nem társam), bár én is látom, hogy ez azért nem általános. Mármint sok korabeli csaj nem lett volna az, de intelligens embert kell keresni, és akkor nincs gond (szerintem az intelligencia és a humor szexi, így nekem ezek fontosak egy nőben)

2022. okt. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
19%

Van kedved egy kávé vagy egy ebéd mellett beszélgetni erről? 😉

50+ffi

2022. okt. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
73%

"Én odamentem, leszólítottam társaságban, elhívtam egy programra, amiről tudtam, hogy érdekli. Szerinted hány korabeli srác tette ugyanezt meg (már azokat leszámítva, akik buliban részegen valami "hé cica van gazdád" színvonalú dumával próbálkoztak)"

most tényleg azzal dicsekedsz, hogy a fiatalabb srácoknak részegre kellett magukat inniuk, hogy tessen nekik a nőd?

2022. okt. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!