Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális ha saját magamra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha saját magamra felizgulok, veletek szokott ilyen lenni?

Figyelt kérdés
Elkezdtem rendszerezni a magamról készült videókat, képeket és azt vettem hogy hangulatba jövök és kedvem támad masztizni. (mielőtt még priviket kapnék jelzem hogy pasi vagyok)

2022. okt. 30. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
nem, szerencsére én nem is készítek magamról ilyen képeket, videókat meg pláne nem
2022. okt. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Van ilyen. Nekem is néha.🤷‍♂️
2022. okt. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Tinikori képeimre nekem is rendszeres sajnos.
2022. okt. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De nektek ez jó vagy rossz érzés?


Mert én kicsit furcsán érzem magam ettől, mert amúgy semmi különös nem vagyok kinézetre, meg kicsit olyan is mintha bi lennék, hogy egy férfi fenék, farok képre áll fel, még akkor is ha amúgy én vagyok rajta.

2022. okt. 30. 15:13
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nincs vele bajom, volt már, hogy saját videómra vertem ki. Mondjuk én biszex vagyok.
2022. okt. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
71%
Időnként megesik.
2022. okt. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, és nekem csak akkor van ilyen, ha elképzelem, hogy egy férfi mit csinálna a testemmel, na akkor fel szoktam izgulni a testem bármelyik pontjának látványától.
2022. okt. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bár én nőként nem izgulok fel magamra, viszont ha szexi cuccban, fehérneműben, combfixben masztizok, akkor jobban élvezem és intenzívebb orgazmusaim vannak. Én is szoktam közben fotózni magam.
2022. okt. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!