Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hiába élek egy 4+ éves kapcsol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiába élek egy 4+ éves kapcsolatban, alig van szexuális tapasztalatom. Belegondoltam, ha elhagynam a párom, kellenek-e így valakinek?

Figyelt kérdés

Szóval habár én vagyok a nő, huszonsok éves létemre nem sok mindent próbáltam meg ki. Sajnos régebben csak kalandjaim és két rövid parkapcsolatom volt, a mostani párom meg sajnos nem nyitott kb semmi változásra. Így osszessegeben van egy csomó minden, ami talán másoknak alap, vagy izgi extra, de nekem nem volt meg.

Úgy érzem, hogy ez így hosszabb távon nem fog menni a párommal, de belegondoltam abba is, hogy egy új férfi esetleg furanak fogja gondolni, hogy tapasztalatlan vagyok. Mit gondoltok? Voltatok már ilyen helyzetben?



2022. okt. 30. 18:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek szűzként is kellenél. Viszont ha jól szopsz akkor már rengeteg pasinál van nyert ügyes.
2022. okt. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
D*
2022. okt. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Miért nem ülsz le vele beszélni egyet? Hátha kedvet kapna és kipróbálná, kicsit tenné hozzá 2-3 indok, hogy ez miért is lehetne jó, neked és és egyben neki is
2022. okt. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Konkrétan mikre gondolsz?
2022. okt. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Jó egy b@lfasz a barátod.
2022. okt. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Más már halálra kefélt volna.
2022. okt. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez több irányból közelíthető kérdés de ezt meg kell beszélned vele hogy ezt szeretnéd és ha nem hajlandó akkor változtathatsz és hidd el fogsz kelleni más pasinak aki majd mutat új dolgokat és kiélheted amit szeretnél…
2022. okt. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gond, ha még nem próbáltál/csináltál csak pár dolgot.

Sőt mondhatni jövendőbeli párodnak sokkal izgalmasabb leszel. Lényegében a jó pap is holtig tanul. !7 évesen nekem is 22 éves barátnőm szerzett olan örömet, amit előtte még senki más, holott 1-2 lánnyal volt ilyen jellgű kapcsolatom.

Tehát semmi para, jó lesz mással is, csak meglegyen a vonzalom.

2022. okt. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne probléma, tanárbácsit játszani! ;)
2022. okt. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék egyesével válaszolgatni az uzenetekre, de pl. hálón és nappalin kívül sem szexeltem sehol, megvolt pár póz, oral és kb ennyi. Semmi szerepjatek, eszköz vagy kinkibb dolog nem volt. Örülök, ha egyáltalán felall neki...
2022. okt. 30. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!