Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire fájna, miként reagáln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fájna, miként reagálnátok, ha feleségetek (v. élettársatok), több évnyi együttélés, két gyerek után közölné, mit akarsz avval a 10 centivel, kell a fenének az a kevéske?

Figyelt kérdés

Mellesleg, nem 10 centi, hanem 15. De ez már kevésbé lényes a témát tekintve.

Én soha nem problémáztam a méretkérdésen. Itt a GYIK-em olvasva sokszor nekem is elegem van ebből a témából. Soha nem gondoltam, hogy egyszer ilyen dolgon fogok lelkizni. Nagyon nehezen emészthető számomra ez a helyzet!

Azt sem állíthatom, hogy vita, veszekedés közben mondta volna. Egy hétköznapi beszélgetés volt, ráadásul nem is ilyen irányú volt a témája.

Azóta, azt mondja csak viccelt. De mivel két éve alig van szex köztünk, nem hinném csak pusztán poénnak szánta volna.



2022. okt. 30. 21:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem megkellene csalnod.
2022. okt. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
Hát elég gáz. Lehet, hogy nem is konkrétan a méret a baja, csak olyat akart szúrni ami tudja, hogy fáj.
2022. okt. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
26%
Feltolnám neki popsiba azt a "10" cm🤣
2022. okt. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
65%

Ha vita közben lett volna akkor azt mondtam volna, hogy csak meg akart bántani és azt akarta hogy fájjon, nyilván az ember oda szúr ahol a legjobban fáj.

De ha egy hétköznapi beszélgetés volt és ott tolta el ezt a beszólást, viccnek szánva... Hát na... Szoktatok így csipkelődni máskor is esetleg? Mi is húzzuk egymás agyát a párommal néha.

Pl én elég testes vagyok, nyilván tudom is magamról, néha ezzel viccelődik. Pl ha nagyon lassan megyek:"szedd már a sonkácskáidat". Voltak ennél durvábbak is, ez csak egy kis példa. De tudom hogy nem zavarja és tudom hogy szeret, csak viccelődik.

Épp mikor milyen érzékenységi állapotban vagyok, annak megfelelően sértődök meg: valamikor vele nevetek, valamikor meg sírni tudnék..

Nem lehet hogy kicsit most épp túlérzékeny vagy? :)

2022. okt. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon sajnálom. Ha nem vita hevében mondta, akkor én a helyedben keresnék szeretőt. Két éve alig van szex? Ez borzasztó, nekem nőként több éve.
2022. okt. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem velem csal már 1 éve de nem mondom meg ki vagyok.
2022. okt. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Meglehet érzékeny vagyok, mivel nincs szex. Ha most is kiegyensúlyozott lenne a szexuális életünk, akkor nem fájt volna ennyire.

Gondolom, az lejött, nem miattam nincs intim életünk, hanem ő nem akarja. Eleinte mindent megpróbáltam, de neki nincs rá igénye. Mára nem is próbálkozom.

Gondoltam már szeretőre, párkeresőre is regisztráltam egyszer, de a számtalan automata kamu levél és a sok idős és főként antipatikus nőtől kapott megkeresés után lejöttem az oldalról.

5-ös! Hasonló cipőben járó nőt keresnék, de sem más oldalon, sem itt nem találtam. Gondoltam, ha a hölgy is elhanyagolt, talán egymásra találhatnánk. Nem jött be. Azt mondják, előbb váljak el, majd utána keressek új partnert. Mintha az olyan egyszerű lenne! Egyszer már elváltam, évekig tartott, mire talpra álltam lelkileg, majd életvitel tekintetében. Jelenleg több tényező miatt nem tudok válni. Viszont hiányzik az intimitás, a gyengédég, a kölcsönös kedvesség, a pozitív kisugárzás egymás irányba.

2022. okt. 30. 22:12
 8/22 A kérdező kommentje:
Megcsal? Akkor legalább tudnám, hogy nem frigid! Megkönnyebbülnék, örülnék, hogy élvezi az életet és magam is bátrabban keresnék szeretőt.
2022. okt. 30. 22:13
 9/22 anonim ***** válasza:
67%

A 4.válaszoló vagyok újra.

Nincs igénye? Olyan nincs...

Kicsik még a gyerekek? Olyankor szokott előfordulni sok párnál nemi kihagyás. De 2 év? És hogy nincs igénye sem? Érdekes.


Más probléma nincs köztetek? Nőknél ezek a lelki dolgok (a hormonálisok mellett) igencsak kihatnak a szexuális étvágyra...


Az hogy te a megbeszélés vagy a válás helyett a megcsaláson gondolkodsz az viszont gusztustalan dolog. Ha nem megy, és nem lehet megjavítani akkor igenis el kell engedni egymást és újat keresni. Nem mellette félremenni... Nem próbáltatok meg leülni megbeszélni? Nincs az a tényező, ami miatt a megcsalás jobb opció mint a válás..


30N

2022. okt. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%

Azt gondolnám hogy ennek a kapcsolatnak már reszeltek ha direkt meg akar bántani / nincs benne annyi érzékenység hogy már nem érdekli ha belerúg egyet az emberbe.

A ti kapcsolatotok, érzelmi köteléketek már régesrég véget ért. Ti nem egy egymást szerető pár vagytok csak lakótársak. Üljetek le és beszéljétek meg normálisan hogyan zárjátok le az agóniát, avagy mik az új játékszabályok a kapcsolatotokban ha még kifelé, vagy a gyerekek kedvéért fent akarjátok tartani a színjátékot.

2022. okt. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!