Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ferfiak! Ha bejön nektek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Ha bejön nektek egy csaj és felajánlja h szen nélkül....belemenétek?

Figyelt kérdés

Mondjuk bejön a nő külsőre és emellett kedvelitek is.

Téged is kedvel, de ő csak kapcsolatban szexel, nektek viszont most nem fér bele a párkapcsoalat. Belemennétek hogy együtt töltsetek egy éjszakát (egy ágyban) valami hotelben mert pl horgászni mentetek és messze van atőletek, és muszáj megszállni. Tehát a horgászás amit élveztek, de a jó helyhez muszáj lenne megszállni valahol. Ha kedvelitek az illetőt szx nélkül is belemenétek vagy semmiképp?



2022. okt. 31. 17:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez túl van bonyolítva, de nyílván elmennék vele, ha magányos lennék, aztán ott úgyis megtörténhet ez-az. Egy nőt is fel lehet jól izgatni
2022. okt. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mi az h túl van bonyolítva?
2022. okt. 31. 17:15
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Ez így egy gagyi valami.
2022. okt. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha kedvelem, belemennék, de ha smároltok is, plusz egy ágyban aludtok, nem tudom miért nem fér bele a szex. Én férfi vagyok, nem tudom elképzelni, hogy ne lenne szex, ha a nő azt mondaná ő csak párkapcsolatban szexel.
2022. okt. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%

Az, hogy a nő mit mond, az egy dolog. Az hogy az ösztöne, vágya, és a tudatalattija mit mond az egy másik. Kizárt, hogy elmúlik szex nélkül az éjszaka.

Más kérdés, hogy reggel a bűntudata előjönne e vagy sem.

2022. okt. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nics csók se. Nem tudom hol olvastad. Szűz vagyok, nyilván nem mennék bele. Nem valami szros kalandban akarom elveszíteni. Ennyi erővel krva is lehetnék, akkor legalább már pénzt is kapnék érte.

Egy ágy az meg azért, mert felesleges két szobát fizetni, ha egyben is elalszotok

2022. okt. 31. 17:29
 7/16 anonim ***** válasza:
32%
6# hidd el, ha tetszenél, megdugnálak, de hogy kielégítetlen nem maradnál az tuti...49/ f.
2022. okt. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
7, Kiherélnélek szívesen. Írj privit ha gondolod..
2022. okt. 31. 18:27
 9/16 anonim ***** válasza:
Én belemennék, nem próbálkoznék, de ha úgy alakul nem lennék semmi rossznak elrontója.
2022. okt. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb helyen van szoba két külön ággyal, vagy a franciaágy valójában két összetolt ágyat jelent, amit szét lehet húzni. Egyébként egy rendes, 2x90 centi széles ágyon normál testalkatú emberek képesek testi kontaktus nélkül aludni.

Amúgy ha csak ismerősök, akkor ne szervezzenek együttalvós programot, ennyi. Eszembe sem jutna így egy ágyban aludni valakivel, ha tabu a szex.

2022. okt. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!