Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen túlsúlyos, kövér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen túlsúlyos, kövér prostival a szex? Budapesten vannak jó, megbízható hirdetők?

Figyelt kérdés

Sosem voltam még erősebben túlsúlyos vagy kövér nővel.


Szívesen elmennék egy igényesebb lakásos prostihoz, de kicsit tartok is a dologtól.


Van olyan hirdető Budapesten aki tényleg megbízható?


Érdemes egyáltalán kiélni ezt a vágyamat, vagy inkább próbáljam elnyomni?



2022. nov. 1. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Hát az alapján dönts, hogy akarsz e prostihoz menni vagy sem…


Különben nem különösebben más kövérrel lenni mint átlagos testalkatúval, vagy vékonyabbal.

Az csak sztereotípia, hogy bevállalósabbak a dagik. Nem ezen múlik…


Egyedül annyi más, hogy a pózokat jobban meg kell válogatni.


Viszont, hogyha bejönnek a kövér nők, akkor ettől még ugyanúgy lehet jó a szex.


Én a XIII. kerületből én Barbiet tudom ajánlani, illetve Bögyös Bestia Ramónát.

Mindketten szeretik popóba is…


Barbie sajnos nagyon régi képeket használ, de attól függetlenül hogy már kövér, teljesen megbízható.


Bestia pedig kicsit idősebb mint amit ír, de baromi jó vele minden.

2022. nov. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
92%

"Mindketten szeretik popóba is" :D :D :D


Ezt írják ki, ha azt írnák hogy "A jó pénzért elviselem és kamu nyögök neked" akkor nem mennél hozzá. :D


De azért ne keverjük már össze a kettőt.

2022. nov. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1-es: az, hogy Barbie már kövér, mit jelent? Tudsz esetleg hasonló alkatú nőről képet mutatni netről?

A hirdetési képein nekem nagyon bejön, de ott csak a hátsója nagy.

2022. nov. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#3.

A képeknél sokkal. Mivel tényleg jó régiek a képei, feltölthetne már újakat. Ki is van írva, hogy 95 kg. De jó a genetikája, főleg a hátsójára hízik, ami hatalmas és a dereka az mindig keskenyebb mint a csípője, feneke. Tehát nem formátlan… Van olyan hirdető is.

De a segge az tényleg baromi nagy, nem mindennapi látvány. Hasonló alkatú nőt még nem nagyon láttam…


Amúgy nem tudom pontosan, hogy most milyen, én legutóbb olyan 8-9 hónapja voltam nála… Azóta hízhatott, de akár fogyhatott is.


Nekem azt mondta legutóbb, hogy fog járni edzőterembe és hogy fogyni akar. Állítólag már régen is volt egyszer kövér, aztán lefogyott és a covid alatt hízott meg ismét.


Szerintem ha kicsit is bejönnek a kövér nők és a képei tetszenek (még ha nem is a jelenlegi formáját mutatják), akkor hozzá érdemes lehet elmenni, tenni vele egy próbát mert igazi profi és kedves, jófej nő.


Ha lenne lehetőségem gyakrabban járni hirdetőkhöz, akkor nem is ajánlanám itt be…

2022. nov. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A kifejezetten 'kövér' nők nem jönnek be (ahol pl már lóg a has), de a jó fogós, nagy fenekű/combú az nagyon. Ha ilyen, akkor az nagyon hívogató..
2022. nov. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A képei közül az egyetlen viszonylag friss ahol az ágy mellett a tükör előtt pucsít… És szerintem ez az egyetlen retus mentes is amúgy, a többi mind retusált. Ahol a medence mögötte van, az szerintem már vagy 10 éves, én úgy emlékszem hogy 2013 körül is láttam a konkurens oldalon azt a képet.


Jó tanács, hogy akármilyen prostihoz is mész, arra fel kell készülni hogy nem fog tetszeni élőben, de akkor is ki “kell” fizetni, ha annyira nem tetszik hogy inkább elmész.


Ha sajnálod rá azt a 20-25 ezret és az időt, akkor inkább ne menj prostihoz… Vagy ha neked ez sok pénz.


Ezt nem kötekedésből írom, hanem tényleg jó tanács.


A legtöbb hirdetőnek a súlyát fel kell szorozni 1.5-el, a korához meg hozzá kell adni egy 10 évet… Ha még úgy is tetszene, akkor érdemes elmenni hozzá. És akkor még pozitívan is csapódhatsz, ha tényleg olyan mint a képeken… Ilyen ez a műfaj.

Mondjuk Barbie speciel tényleg 30 éves.


Lehet meglepő, de szerintem a prostiknál is fontosabb a belső és a korrektség mint a külső…


Van több olyan hirdető aki tényleg nagyon jól néz ki, olyan mint a képeken, de mégsem engedi a nyilvános értékeléseket, mert mindenre húzza a száját és eleve rossz a kisugárzása.

Ezt sokan megírják, meg én is tapasztaltam ilyet. Ha van már elfogadott, nem gyanús értékelésed, akkor olvashatod a rejtett értékeléseket is… Én is szoktam olyanokhoz is írni, akik rejtik. Szerintem hasznos lehet.

2022. nov. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az a baj, soha nem voltam még, emiatt nincs értékelésem, emiatt nem fogom látni a rejtetteket. Pedig van 3-4 no, aki nagyon érdekel, o is köztük van.


Leginkabb amúgy en is attól félek, amit mondasz, hogy a belső taszítana. Teljesen lehangol egy nő, ha ilyen közönségesen buta, és ezt viszont nem tudom meg, amíg oda nem megyek. Jó lenne egy értelmes, tényleg kedves ember


Köszönöm szépen a tanácsokat!

2022. nov. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha gondolod írd meg priviben, hogy kik érdekelnek, lehet tudok róluk valamit, de már majd lehet hogy csak holnap reagálok…


Barbie meg Bestia is abszolút a kedves és korrekt kategória, nem bunkók és nem kergetnek el az idő lejárta előtt a viselkedésükkel.


Van pár olyan hirdető akik ugyan tiltják az értékeléseket, de ettől függetlenül korrektek és megbízhatók, de ez nagyon ritka… Én kezdőként olyanhoz mennék akinek van nyilvános értékelése.


De például Vivienn a III. kerületből velem mindig korrekt volt és Ő nem engedi az értékeléseket, lehet pár kollégája le akarta húzni, vagy nem tudom, mert volt jópár negatív értékelése, de olyan dolgokat írtak róla, amiknek én nyomát sem láttam.

2022. nov. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem, hogy miért pont prostira vonatkozik a kérdés, alapvetően szerintem fantasztikus a szex egy puha, húsos, duci nővel, nekem már sokszor volt benne részem és nem tudom megunni.
2022. nov. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Azért mert én nem válogathatok a nők közül pl. súly alapján, az jut aki jut, ha egyáltalán…


Vágyom egy kövérebb nőre, de ha tényleg ki akarok ezt a vágyat élni, akkor vagy próbálkozom fél év alatt 200 nőnél vagy elmegyek prostihoz.

2022. nov. 5. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!