Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Európában élő pakisztáni nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Európában élő pakisztáni nők vajon mennyire vevők az alkalmi szexre?

Figyelt kérdés

2022. nov. 2. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
nem vagyok muszlim szakértő, de szerintem tiltja a vallásuk, vagy ha nem is, normális nők nem fognak ilyesmibe belemenni egy ismeretlennel
2022. nov. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

Tiltja a vallásuk a házasság előtt. Akkor mit is szeretnél?


Ha nem ismered a kultúrájukat, akkor meg végképp..

2022. nov. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
Pont annyira mint az Chilében élő Indonéz nők 😄 Most komolyan szerinted itt minden második embernek már volt afférja pakisztáni nővel?
2022. nov. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
99%-ban bukónak tűnik... mondjuk persze ők is emberek, de... hát nem tudom
2022. nov. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Monduk csinosak lehetnek, miért érdekel? Londonban élsz? Van ilyen tapasztalat?
2022. nov. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Egy senki. ***** válasza:
58%
Előtte nézz unboxing videót a robbanó mellényhez. Mert kicsit bonyolultabb mint a melltartó kicsatolása.
2022. nov. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%

Nekem a lakótársam egy 27 éves pakisztáni csaj. Embere, vallása és kultúrája vállohatja. Ők sokkal prűdebbek mint az európai nők többsége.

Egyszóval nem bújnak csak úgy senkivel se össze. Pakisztáni örömlányt meg ne is keress. Nem fogsz tudni találni.

2022. nov. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!