Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Titeket zavarna, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavarna, vagy inkább vonzana, ha a lány akivel szexeltek, fizikailag van olyan erős, mint ti vagytok?

Figyelt kérdés

2022. nov. 3. 11:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/124 anonim ***** válasza:
100%
Semleges
2022. nov. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/124 anonim ***** válasza:
100%
Semleges, de szeretem a sportos, izmos lányokat.
2022. nov. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/124 anonim ***** válasza:
30%
zavarna. nem az egómat sértené, hanem egyszerűen nem tetszik, amikor egy nőnek férfias kinézetű a felsőteste (anélkül meg hogy lenne erősebb?)
2022. nov. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/124 A kérdező kommentje:
Attól, hogy masszívabb, formás felsőteste van egy lánynak, önmagában baromira nem kell, hogy férfias legyen...
2022. nov. 3. 11:34
 5/124 anonim ***** válasza:
100%

Az első barátnőm ilyen volt. Én elég vézna voltam, sportos azért, sokat futottam stb, de izom kevés. A barátnőm meg napi szinten komolyan sportolt, nagyon izmos volt. Néha birkóztunk és azért volt jópárszor h alulmaradtam.

De kb fele-fele arányban tudtam lenyomni. A mai napig nem tudom h direkt hagyta magát vagy nem. Engem izgatott a dolog mert szubmisszív vagyok. A legelső bdsm élményem h ráült az arcomra és esélyem se volt menekülni.

2022. nov. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/124 anonim ***** válasza:
72%
nem tudom, 85 kilós vagyok, nem egy kigyúrt benga, de azért nem fúj el a tavaszi szél. ha egy nő egyforma erős velem, az nagydarab, akárhonnan is nézem.
2022. nov. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/124 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy erősebb alkatú, de nőies csajom, na ő ha meglovagolt, és a vállamra vagy a karomra támaszkodott, nem sok esélyem volt. Imádtam 😁
2022. nov. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/124 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy nagyon sportos barátnőm, engem vonzott, hogy például mikor közeledett az élvezéshez, és megfeszült a teste, akkor komolyan "küzdeni" kellett vele, hogy tovább tudjak mozogni, mert iszonyatosan tudott szorítani. És persze az is, hogy piszok feszes teste volt, szép tonusos izomzattal.


De azért attól nagyon messze volt, hogy akár csak nyomokban is olyan erős legyen mint én. Alacsonyabb és könnyebb volt nálam, de ha ugyanolyan magas is lett volna, akkor egy férfi izomzata sokkal komolyabb, mint egy nőé.


Egy nő maximum akkor erősebb egy férfinél, ha a férfi nagyon vézna, ott meg felmerül a kérdés, hogy egy sportos csaj vonzódik e egy 185cm/65kg-os pasashoz (egyik haverom ilyen, na őt azért bármelyik sportos csaj lenyomja)

2022. nov. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/124 A kérdező kommentje:
Butaság :) Egy sportoló lány sokkal erősebb lehet egy teljesen átlagos srácnál is. :) A női izomzatban a neuromuszkuláris junkciók denzitása magasabb, így ugyanolyan izomtömeg esetén még erősebb is tud lenni. Edzéssel pedig egy átlag férfihoz képest pedig az izommenyiség simán kikompenzálható.
2022. nov. 3. 13:09
 10/124 anonim ***** válasza:
73%
Pedig nagyon sok nő erősebb a fiuknál, én ismerek egy csomó lányt, aki 140-170 kg-val guggol, szabályosan, bandázs nélkül. :D Persze nem feltétlenül erősebbek azoknál a fiuknál, akik erre nem képesek, de a saját bőrömön tapasztalom, hogy még ha szeretnék is minél nagyobb súllyal guggolni és erre edzek, akkor is elég nehéz ebbe a magasságba eljutni és akkor még mindig csak egyenlő erősek vagyunk kb :D. Szóval higyjétek el, kva erősek :D. Ez nem az a szint, hogy "mert én férfi vagyok, meg több a testsúlyom". Ide edzeni kell komolyan. :D.
2022. nov. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!