Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Manapság miért megyek el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért megyek el irdatlan hamar?

Figyelt kérdés
Eddig első menet óvszerrel olyan 10-15 percig, a második utána 30-50 perc között bírtam gumi nélkül. Az elmúlt hetekbe szószerint pár lökés alatt elmegyek, és nem tudom az okát. Rá is stresszelek sajnos az tény, de nagyon ingerlékeny lettem és nem tudom “megfogni” az orgazmust. Mitől lehet ez szerintetek? Hogyan nyerhetem vissza a régi formám?
2022. nov. 3. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Az exem is elsőre 3 vagy 4 lökés után elment. Az azutáni tovább tartott.
2022. nov. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Lehet csak nagyon kívánod a partnered + a stressz. Szerintem verd ki szex előtt és akkor tovább bírod vagy hagyjátok abba akkor egy kis időre amikor el akarnál menni. Illetve nem tudom ez mennyire segít de gondolj közben kiábrándító dolgokra vagy matekozz fejben.
2022. nov. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De miért baj, ha elsőre elmész, ha utána tudjátok folytatni? Nálunk is elég sokszor így megy és nem gond.
2022. nov. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!