Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 14 centi a péniszem és 3.6 cm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 centi a péniszem és 3.6 cm vastag (11.5 cm kerülete). Dugtam egy csajt és olyan volt mintha a levegőt dugnám. Akkor Ő tág volt?

Figyelt kérdés

2022. nov. 5. 22:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%
Vagy túl nedves.
2022. nov. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
49%

Szintén zenész!

Nem kell szépíteni.....

nagy teremben játszunk😓😓.

2022. nov. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem te voltál vékony így, számok alapján. De próbálkozz azért másnál is, mindenki kicsit más lent.
2022. nov. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

#3.


Először én is azt gondoltam. De utána olvastam és állítólag ez átlagos méret és nem arról van szó, hogy csak ész nélkül tologattam ki-be… próbáltam korozni a csípőmmel, stb.

2022. nov. 5. 22:47
 5/22 anonim ***** válasza:
86%
Ez a kerület tényleg vékony. Ha egy lány felizgul, még jobban ki tud tágulni, plusz a nedvesedés miatt is úgy érezheted, mintha egy alagútban lennél. Extra szűk lányok valók neked, akik felizgulva is max. két ujjal szeretik.
2022. nov. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
69%
Inkább olyan lányt keress aki tudja használni rendesen a punciját! (Igen, igen. Nem csak a farkat kell tudni használni de a puncit is!!!)
2022. nov. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
41%
Kicsi a farkad
2022. nov. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
96%

Nem is tudtál elélvezni?


Nem vagy extra vastag te se de lehetett a lány nagyon felizgult állapotba és azért tágult ki jobban.

2022. nov. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
95%
Figyu, hasonló cipőben járok, ugyanígy baromi kis farkam van. Hidd el, nem volt tág a csaj... 11.5 cm kerület eszméletlen vékony, nekem is 12cm és egy nővel nem voltam még úgy, hogy ne harangoztam volna benne.
2022. nov. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

#8.


De el tudtam élvezni, de szavakkal kellett izgatni, meg nagyon oda kellett figyelnem hogy olyan reakciókat hozza ki ki belőle amelyek izgatnak, mert érezni szinte semmit nem éreztem.


#9.


Hát lehetséges, de akkor az összes kutatás kamu, mert azok szerint ez még csak nem is az átlag alja… De az meg kinek és miért lenne jó, hogy kamu kutatásokat végeznek?

2022. nov. 6. 00:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!