Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 13 centi hosszú pénisz is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 13 centi hosszú pénisz is ugyanolyan jó mint egy 18 centis, hogyha ugyanolyan vastag?

Figyelt kérdés
Megfordítva: Egy 18 centi hosszú pénisz semmivel sem jobb mint egy 13 centi, ha semmivel sem vastagabb, a két pénisz vastagsága megegyező?

2022. nov. 6. 00:33
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez így igaz
Nem, a 18 centis azért jobb
43 szavazat
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
91%

Hát ez függ attól hogy egy nőnek milyen hosszú a hüvelye, hol van a g pontja, hogy szereti és hasonlók.

De milyen vastag?

2022. nov. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
21%
Neked csak 13 centi?? :ooo
2022. nov. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ez lányfüggő, alapvetően a vastagság a fontosabb. Tehát ha jól kitölt, akkor okés. Viszont 13 és 18 centis hossz között azért nálam óriási a különbség, látványra és érzetre is. Én pl szeretem mélyen érezni a hüvelyemben, olyan pontokat ér ott el egy 18 centis amit egy 13as nem igazán tud. Én mindenképp a 18ast választanám ha lehetne
2022. nov. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim válasza:
65%
Ha éhes vagy, melyikkel laknál jobban? A 13 vagy a 18 centis sült kolbival?
2022. nov. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
75%
Ennyi, 3as elmondta. A 13 centis tud oké lenni, de egy 18 centis mégis jobb.
2022. nov. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
71%
Annyi ilyen kérdés van, és ez annyira szánalmas, mármint nem a kis méret, hanem az hogy a kisebb mérettel rendelkező férfiak pánikszerűen visszaigazolást várnak. Fel kéne fogni, hogy nem vagyunk egyformák, valakinek megfelel, valakinek pedig nem. Most nem is értem mit várnak, most pl leírják nekik 20-an, hogy jó, meg tökéletes, stb. És akkor azt hiszitek, hogy a világ összes nőjének meg fog felelni? Most ez olyan dolgot mintha én kérdezném, hogy a 80/D-s mellem megfelelő e, csak én nem vagyok hülye, tudom azt hogy mindenkinek más a jó, mindenkinek más tetszik. Nem értem miért nem lehet ezt felfogni?
2022. nov. 6. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
72%

#6

Azért írunk ki ennyi ilyen kérdést, mert teljes joggal érezzük magunkat rosszul a méretünk miatt. Ezt egy nő vagy egy normál farkú férfi soha nem fogja megérteni, mert nem éli át, az előbbi csak továbblép, ha nem megfelelő a partner mérete, az utóbbi pedig nem tapasztalja meg, milyen a kis farok miatti elutasítás. Nem is az őszinte, nyers elutasítás a legrosszabb, hanem a mellébeszélés, a probléma tagadása, aztán a végén valahogy mégsem kellünk valami kamu indokkal. Nem azért írjuk ki a kérdéseket, mert hamis biztatást várunk, hanem őszinte véleményeket akarunk olvasni nőktől, fel szeretnénk mérni, hogy milyen arányban képesek elfogadni minket. Tudjuk jól, hogy nem mindenkinek leszünk jók, épp ezért szeretnénk nagyjából tudni az arányokat, hogy lelkileg felkészítsük magunkat, és ne bolonduljunk bele a sok csalódásba és megaláztatásba. Lehet itt szánalmasnak nevezni a kisfarkú srácokat, de a méret igenis számít, a problémánk valós, és ha valaki még minket néz hülyének, mert zavar minket ez a dolog, itt kiírjuk magunkból, és szeretnénk mások igazi véleményét olvasni a témában, az szerintem súlyosan empátiahiányos ember, és jó lenne, ha leélne pár évet egy szexuálisan korlátozott képességű, lenézett, szétalázott kisfarkú férfi bőrében, aztán talán együttérzőbb lesz velünk.

2022. nov. 6. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
94%
7-es, konkrétan kiemeltem hogy nem a méretetek miatt vagytok szánalmasak, viszont ha megsértettelek akkor sajnálom. Nem állt szándékomban sem téged, sem pedig más kisméretű férfit sem megsérteni. Viszont nem ezen az oldalon fogjátok megtudni az arányokat, mert mondjuk itt leírják sokan hogy nincs vele probléma, de lehet megismerkedett egy lánnyal, és ha kiderül neki probléma lesz, de az is lehet hogy nem fogja zavarni. Aztán hidd el hogy a nőknek is van elég frusztrációjuk, de most ebbe nem megyek bele. Illetve már tényleg annyi ilyen jellegű kérdés van, hogy néha azt érzem mintha azt hinnétek rólunk nőkről, hogy valami futószalagon készült robotok vagyunk, akiknek teljesen egyforma a vaginájuk, illetve egyformák az igényeik.
2022. nov. 6. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
47%
*megismerkedsz
2022. nov. 6. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
57%

#8

7-es vagyok. Tudom, hogy nem a méretünket nevezted szánalmasnak, de szerintem az sem szánalmas, hogy zavar minket a kis péniszünk, ez teljesen valós probléma.

Abban különbözik a nők frusztrációitól, hogy azok többnyire esztétikaiak és részben akár változtatható dolgokkal kapcsolatosak. Ez viszont

egy funkcionális, megváltoztathatatlan dolog, és igenis komoly szerepe van a nők élvezetében, egy kis méretű férfi (bármilyen rosszul hangzik) valamilyen szinten szexuális fogyatékosnak, a jó szexre alkalmatlannak is tekinthető. Egyébként teljesen megértem a nők gondjait is, sosem body shaming-elnék egy nőt sem, azt szeretném, hogy jól érezzék magukat, és hogy a társadalom ne frusztrálja szét őket.

A sok kérdés abban segít, hogy a sok nő egyéni válaszából összeálljon egy kép a fejünkben, hogy milyen arányban fogadnak el a nők. Hogy ha a való életben elutasít valaki, akkor azt felkészültebben fogadjuk, ne haragudjunk rá, és ne omoljunk össze. Ebben segít egy kicsit, ha sok különböző női véleményt hallunk, jobban megismerve ezáltal őket.

Értem, hogy szerinted ez hülyeség és unod, de könnyen lehet, hogy kisfarkú férfiként téged is zavarna, mert ez tényleg komoly probléma tud lenni.

Ha szeretnél segíteni, akkor inkább elmondhatnád a saját preferenciádat, normális emberek nem fognak leszólni érte akkor sem, ha nálad 20 centi a beugró. De ha esetleg tartasz a lepontozástól, akkor megírhatod privátban is, komolyan érdekelnek a gondolataid a témában.

2022. nov. 6. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!