Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretném most még egyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném most még egyszer kiverni, de nem jön. Ez normális?

Figyelt kérdés

Ma reggel már sikeresen kivertem egyszer, de azóta semmi, pedig legalább kétszer próbálkoztam már. Bezzeg tegnap háromszor is ki tudtam verni.

Ez normális?

Másnál is volt olyan, hogy egyik napon többször is ki tudta verni, míg másnap csak egyszer, és hiába próbálkozott többször?



2022. nov. 6. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Normalis, parommal van amikor 6-7 menetet szexelunk es a legvegen mar semmi nem jon neki, kiszivok ami benne van:D
2022. nov. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 manly ***** válasza:
Várni kell míg újra töltődik.
2022. nov. 21. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sorozatos maszturbalas után egyre kevesebb lesz a sperma az ondoban.De,ha kihagysz három négy napot újra feltoltodik a szervezeted.Utana már ismét nagy sperma spricced lesz.
2022. dec. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!