Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Nektek miért lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek miért lenne nagy trauma kiverni egy idegen srác péniszét?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, nincsen párotok és egy teljesen idegen, de szimpatikus srác megkér rá. Ápolt a srác, nem kéne levetkőznötök, nem nyúlkálna és nem venne igénybe intim testrészeteteket, csupán a péniszén kéne húzogatni a bőrt. Neki ez a mennyországot jelentené, nektek semmi különös erőfeszítést sem kell tennetek, nem kell felfednetek semmi intim részeteket. Ez a dolog az önbecsülést sértené? Esetleg magától a pénisztől undorodnátok? Vagy netán minden további nélkül megtennétek?
2022. nov. 7. 11:30
A kérdező szavazást indított:
Önbecsülésem miatt nem tenném meg
Undorodnék egy idegen pénisztől
Megtenném neki
32 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Undorodnék egy olyan férfitól akihez nem vonzódom. Nem hiába kér a prosti ezért pénzt. Nem szeretet szolgálat vagyunk, hogy csak úgy kiéhezett férfiaknak kiverjük. Ez nem jár csak úgy.
2022. nov. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Azért mert a normálisabb nők nem fognak meg idegen péniszeket, még akkor sem ha nincs párjuk?

Amúgy meg egy idegennek miért okozzak örömöt csak úgy? Minden akár testi akár anyagi viszonzás nélkül?

2022. nov. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Miért tenném meg ha nem akarok tőle semmit?
2022. nov. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Mert nem érdekel egy idegen,semmi közöm hozzá.Maximum visszaköszönök egy idegennek,de ez sem biztos.
2022. nov. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne trauma, de ez nem jelenti, hogy meg is teszem. Az sem tenne tönkre, ha kidobnék egy tízezrest a pénztárcámból, de ettől még nem tartom jó ötletnek.
2022. nov. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
98%
téged megkér egy szimpatikus, régi barátod. hogy verd ki neki. akkor megtennéd, miért élnéd meg traumaként. hísz már évek óta jobban vagy vele. nem nyúlkálna és nem venne igénybe intim testrészedet, csupán a péniszén kéne húzogatni a bőrt. Neki ez a mennyországot jelentené. neked meg semmibe nem kerülne. ne légy ilyen, hísz neki a mennyországot jelentené . nem nagy dolog. csináld meg nekik. itt is sok szimpi pasit megismerhetsz. hajrá adj nekik
2022. nov. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

Nem lenne trauma és az önbecsülésemen sem ejtene kárt, de úgy mégis ez nekem miért lenne jó? Ennyire nem vagyok altruista, hogy csak azért csináljak egy ilyen jellegű dolgot egy idegennek, mert az neki jó lenne, ennyi erővel az egész havi fizetésem is átutalhatnám neked, annak is biztos örülnél, de minek, ha ez nekem semmilyen előnnyel nem járna?

Amúgy ha szingli vagyok és szimpi a pasi, bejön, akkor én nem ellenzem a kalandozást, de akkor az ne annyiból álljon, hogy én ilyen steril körülmények között kiverem neki, oszt' csókolom.

2022. nov. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
Most képzeld el, ha valaki felajánlaná neked, akkor az összes többi pasi is megrohamozná őt.
2022. nov. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
JÓVAN, ÉS AKKOR egy férfi miért még ki is nyalna egy idegen nőt???????
2022. nov. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
Nem lenne nagy trauma de nem tenném meg mert semmi közöm hozzá.
2022. nov. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!