Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális hogyha ilyen álmaim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogyha ilyen álmaim vannak? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval nagyon sok olyan álmom van, ahol egy adott sráccal vagyok. Általában ő dominál, falhoz nyom és úgy csókolózunk, vagy éppen kutyába szeretkezünk és kicsit húzza a hajam, vagy ilyesmi. Már 4 éve nem voltam férfival és előtte is csak eggyel amit annyira nem élveztem. Ez az álmaimban lévő srác sajnos az egyik kollégám, és nagyon nem az én súlycsoportom, nagyon vonzó. Sok női vendég flörtöl vele, sokat randizik, stb. Egyszerűen ha lefekvés előtt masztizok és azt hiszem lenyugodtam, még akkor is ilyeneket álmodok. Már nagyon zavar. 21N

2022. nov. 8. 02:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Szükséged lenne egy férfira s a kielégülésre.
2022. nov. 8. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Normális, ki vagy éhezve. Nálam ez 2 héten belül bekövetkezik 😂

Kezdj el randizni, jót tenne neked :)

2022. nov. 8. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Dugasd meg magad olyannal aki domináns. Mond neki azt hogy tegyél velem azt amit akarsz!
2022. nov. 8. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem éled meg a vágyadat valahol mindig ott lesz benned .Keress egy domináns férfit és mond el mit szeretnél.
2022. nov. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Farok hiány. Keress szex partnert.
2022. nov. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha rá masztizol, ne csodálkozz hogy az álmaidban már zavaróan sokszor jelenik meg!
2022. nov. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a való életben milyen személyiség? :D Lehet, hogy homlok egyenest az ellentettje annak, amiket álmodsz róla.

Lehet, hogy olyan fajta szexre vágysz (vagy csak a hiány miatt álmodsz ilyeneket) és őt a tudatalattid csak beillesztette.

2022. nov. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!