Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nem érzitek kényelmetl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nem érzitek kényelmetlenül magatokat az ilyen ruhákban?

Figyelt kérdés

[link]


Kb mikor ilyeneket látok, nem értem, hogy hogy nem zavarja az illetőt, hogy közszemlére teszi a... hát úgy kb. mindenét...



2022. nov. 8. 17:59
1 2
 1/13 StevenUp ***** válasza:
96%

Szerinted, ha zavarná őket, felvennének ilyen ruhát?


Nem zavarja őket elárulom. A sok gyökér hokizós, nyálcsorgatós kis hülye, aki erre veri, vagy megnézi, vagy megpróbál visszaélni ezzel, jobban zavarja őket, mint maga a ruha.

Emberek ők is. Szeretnek jól kinézni, szexisnek érezni magukat. És ez nem neked szól vagy nekem, hanem azoknak akik nekik is bejönnek, vagy csak szimplán maguknak és az egójuknak

2022. nov. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
8%
Ez a ruha ribąnckodni van
2022. nov. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
Imádom mikor a csajok ilyen ruhában vannak, áll a farkam rendesen.
2022. nov. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Mondom, lányok...

Köszi, hogy tiszteletben tartod és csak akkor válaszolsz, ha illetékes vagy.

2022. nov. 8. 18:06
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Én lányként írtamy, hogy ribänckodni van mert nyilván figyelemfelkeltést szolgál a ruha
2022. nov. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Aki ezt felveszi azért veszi fel hogy közszemlére tegye úgyhogy nem zavarja. Kivéve ha éretlen bunkók közé kerül akik füttyögnek, vagy túlgondolják a storyt s azt hiszik mert egy ruha kicsit merészebb akkor máris dugni akarsz bárkivel.
2022. nov. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Azért veszünk föl ilyent, mert tudni szeretnénk, hogy mennyire van hatásunk, de nem azért, hogy hogy a hatást ki is használjuk.
2022. nov. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kényelmetlen és kimondottan szeretem ha megnéznék a pasik
2022. nov. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ezzel semmi gond, en gyakran szoktam nyaron ilyen ruhat felvenni. Es nem erzem ri...ancosnak egyáltalán
2022. nov. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is van ilyenem, en sem erzem r.bancosnak. Nyilvan olyan helyre veszem fel ahol tudom hogy normalis sracok vannak es nem direkt ezt nezik. Meg nyilvan nem kell ilyenben lehajolgatni, akkor valoban kilatszodhatnak a dolgok.
2022. nov. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!