Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom csak a csikló izgatást...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom csak a csikló izgatástól tud elélvezni ez baj?

Figyelt kérdés
De kb 8-10x is képes egymás után. Csak úgy remeg a lába
2022. nov. 9. 09:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Miért lenne baj? A nők jelentős része ilyen.
2022. nov. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Nem baj, a nők többsége csak így tud elmenni.
2022. nov. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A csikló funkciója az örömszerzés. Miért is lenne baj ha el is látja ezt a szerepét?
2022. nov. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
5%

Engem zavarna.

Ha téged zavar, akkor baj. Ha nem, akkor nem.

2022. nov. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Akinek ez baj vagy zavarja, javaslom a hús-vér nő messze elkerülését. Ez pont olyan alap dolog, mint az hogy ondó lövell a pasas farkából. ANATÓMIA.
2022. nov. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
7%

4. Vag,ok.egint.

5. Hadd döntse már el mindenki, hogy mi az aminek ötül, mit visel el és mi ami zavarja...

2022. nov. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%

Oké, de egy hetero férfit hogy zavarhatja hogy a nőnek orgazmusa van a csiklóját izgatva?

A kérdező se 100as, privátban írta hogy nagyon nedves lesz a csaj az a gond.


Nem akartok esetleg összemelegedni kérdező + 4 kommentelő úriember?

2022. nov. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

4. Vagyok újfent.

7. Nekem nincs szükségem úgy partnerre, van felesegem, de ha szerető kell majd szólok ha szeretnél nekrm keresni.

Én még soha nem voltam olyan nővel akinek csakis a csiklója okozott volna orgazmust.

Ugyanis a nő teste nagy része érzékeny az izgatásra.

Ha abteljesség igénye nélkül ... a füledet nyalogatja, a csuklódat csókolgatja, vagy a gerincedet, a combjaidat, a csípődet, a nyakad, a kulcscsontod, a melled akkor vagy egyik, vagy több terület ingerlése vezethet orgazmushoz.

Tudom hogy ha gyakorlatlan partnered van akkor képtelen elérni ezt, de megfelelő hozzáértéssel lenyűgöző eredményt lehet elérni.

Ezert hihetetlenül hangzik és igazán nekem nem tetszően hogy csak a csikló ingerléstől élvezne el egy nő.

2022. nov. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem tehet róla, és kielégítő így is a szex számára, szerintem semmi gond nincs ezzel...
2022. nov. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Ma már gáz ha egy nő csiklóval élvez. Menjen el hónaljtól, bokától, nyaktól bármitől csak csiklótól ne pls.
2022. nov. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!