Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan szoktatok arról beszéln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktatok arról beszélni a másikkal, hogy hordoz-e barmilyen szexuálisan úton terjedő betegséget?

Figyelt kérdés

Most lesz az első randink, de felnőtt emberek vagyunk és megtörténhet, hogy az est folyamán együttlétre kerül sor. Az óvszer nyilván alap, de mégsem nyújt 100%os védelmet. Én nem élek promiszkuit életmódot, de róla nem tudok semmi infót. Attól is félek, hogy esetleg nem tud róla vagy nem mondaná meg.

Elég kellemetlen téma, de mielőtt sor kerülne bármi komolyabbra, jó lenne tudni ezekről.


2022. nov. 11. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Felnőttek vagytok. Nyíltan kell beszélni. Ennyi. Semmi kellemetlen nincs ebben. Az első mindkét félnek a biztonsága és egészsége. Normális emberek között ez nem tabu.
2022. nov. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez így van. De én azt kérdezem, hogy hogyan? Másoknál ez hogy megy? Mik a tapasztalatok?
2022. nov. 11. 13:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég jó szűrő kérdés, ha valaki ezt rossz néven veszi akkor azzal másról se nagyon lehet komolyan nyíltan beszélni.
2022. nov. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogy hogyan? Amikor már arra kerül a sor, hogy akkor mind a ketten benne vagytok hogy lehet szex, akkor rákérdezel és ennyi. Nem kell túlgondolni.
2022. nov. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ahogy a felnőttek szoktak... pl. a korábbi előéletről. Ha van valamije akkor azt már kezeltette volna, olyan partnerrel meg ne kezdj akiről azt sejted (a személyiségéből fakadóan) hogy elsz.rná ha bárkinek bármit átad.

Minden másra meg ott az óvszer. Ne parázz annyit hanem használd!

2022. nov. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő, és a pasik azért sok mindent megtennének a szexért. Meg nem is mindenkiben merül fel ez a kérdés, sajnos.
2022. nov. 11. 16:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Az mindegy hogy te vagy a nő. Én is nő vagyok. Ha egy pasi is normális intelligenciával rendelkezik, ő sem akar semmit elkapni a másiktól, akkor erről ő is tud nyíltan beszélni.
2022. nov. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!