Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan fétiseitek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan fétiseitek, amiket a mai napig nem mondtatok el a párotoknak?

Figyelt kérdés
Leírjátok, hogy milyen fétisek ezek és mióta vagytok együtt.

2022. nov. 11. 16:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Csak egy fétisem van, de azt elmondtam a barátnőmnek.
2022. nov. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hát az hogy fenekeljen el. 2 éve vagyunk együtt. Nem mondtam el neki
2022. nov. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Hogy felcsatolhatóssal rakjon meg.. senkinek nem mertem még elmondani
2022. nov. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondtam a páromnak, hogy szeretném ha combfixet húzna, nekem nagyon izgatna, de nem vesz komolyan. Elmondtam , hogy akkor ráverem a harisnyájára, de csak röhögött, hogy jó.
2022. nov. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Van sajna még pár amit nem mertem elmondani mert tudom hogy az már neki elég extrém .

f

2022. nov. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Annyi fétisem van, hogy ha mindet elmondanám bárki sikítva elmenekülne. Volt pár barátnőm akiknek egyet ketőt elmondtam és ki is éltük ezeket, tetszett is nekik, de nekik sem mindet mondtam el. Kb a kakik, láb, harisnya, homo fétisen kívül minden egyébb perverziót magaménak mondhatok. Bdsm(kikötözések, kínzások, kényszerítések), mell, popsi, anál(adni kapni), játékszerek, tágítások, minden olyat játékszernek használni ami nem az, animal, pisi, nyilvános, fotózás-videózás, kukkolás, családi, többes stb. A sor végtelen hosszú. 30F
2022. nov. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hatos te aztán nem vagy semmi. Nalád lehet aztán válogatni a csajoknak mit játszanak veled. Legtöbb pasinak egy két fétise van max. Elismerésem. 26L
2022. nov. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
6-os te durván tolod hallod. Jó beteg vagy :D Nem tudom hogy hoztad össze de tudsz valamit. Ahogy 7-es mondja nem lehet arra panasz hogy a csaj nem tudja mit csináljon amire vevő vagy. Ez azért nem akármi, 2 évvel fiatalabb szintén F
2022. nov. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Tinilány fétisem van. A többi max érdekel. Ilyen volt néha hogy megdugnék vagy leszopnék egy lovat, dugnék törpe csajt és 60 feletti jobban kinéző nőt és néger nőt is. A lovak iránti kíváncsiság elmúlt a többi nem. Ezeket nyilván nem mondja el az ember másoknak akkor se ha ezzel még így is kispályás.
2022. nov. 13. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy jártam mint a 4-es. Óvatosan mondom azóta el én is a gondolataimat. De a legtöbb mindent el sem kell mondani, hanem rá lehet vezetni.
2023. jan. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!