Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha magas vagyok, de nincs jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha magas vagyok, de nincs jó testem nem vagyok sportos szemüveges is vagyok, akkor szerinted ha elmennék diszkóba akkor lenne csaj aki haza jönne velem?

Figyelt kérdés
És nem vagyok férfias sem hanem kis fiús inkább. Hasam elég nagy. Szerintetek ha ki mennék egy diszkóba sikerülne valami csaj akár csak alkalmira vagy amit akar? Vagy esélytelen lenne?

2022. nov. 11. 20:01
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy ahhoz jó pasinak kell lenni feltétlenül??
2022. nov. 11. 20:01
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Egy ugyanilyen szinten lévő lány biztos.
2022. nov. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kocsival lehet sikerülne
2022. nov. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hat megbuktam már kétszer forgalmin majd most megyek harmadjára szóval még jogosítvány is csoda ha megadják nem hogy autóm lenne.
2022. nov. 11. 20:29
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha így adod el magad, akkor senkit se fogsz felszedni.
2022. nov. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát ezt csak nektek mondom, csajnak nem mondanám
2022. nov. 11. 20:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze csak ha már így gondolsz magara, akkor a külvilág felé lesz egy negatív kisugárzásod, és mellesleg a testeden bármikor tudsz változtatni ha szeretnéd.
2022. nov. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hány cm vagy?
2022. nov. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
182
2022. nov. 16. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!