Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudnám tovább bírni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám tovább bírni?

Figyelt kérdés

A barátnőm gyönyörű, ezért nagyon felizgat mindig, es ehhez jön hozza az, hogy szűk is. Az aktus rész tart max 10-15 percig, tovább sajnos nem bírom, pedig lassabban is mozgok, hogy legalább ennyit bírjak. Ezalatt 1-2x élvez el.

Ninncs mindig így, mert voltak már hosszú kemény dugasaink is, szemmel láthatóan és a hangokat amiket kiadott, abból gondoltam hogy szereti ha gépiesen meg van dugva.

Kiderült mert rákérdeztem, hogy mi volt az előző kapcsolatában: kis túlzással a srác simán bírta félórákat, vagy többet. A barátnőmnél rákérdeztem hogy jól érzem e azt, hobx szereti a ha keményen meg van dugva es csak bólintott de biztosított hogy szeret és nem fog emiatt elhagyni.

Annyit szoktam csinálni, hogy az elején próbálom addig nyalni ameddig csak hagyja, ilyenkor elélvez 2x 3x is akár.

Ezzel kompenzálom a rövid szexet.

Nincs valakinek ötlete, hogy hogyan tudnám tovább bírni?



2022. nov. 11. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Ahhoz képest hogy vannak akik 10-15 másodpercig bírják ez egyáltalán nem rossz idő. Amúgy minél jobban rágörcsölsz erre annál kevésbé fogod bírni.
2022. nov. 12. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tanuld meg az önkontrollt, máshogy nem megy. S alaposan kösd fel a gatyád, a csajod olyan nő aki rendesen "bírja" és igényli is. Ha 10 perc alatt elélvez 2-3x oda bizony nem elég a félórás tingli-tangli.
2022. nov. 12. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
A 10-15 perc is nevetséges irreális elvárás, a férfi normális orgazmusa max 3-5 perc.
2022. nov. 12. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A 10-15 perc egy normális és ideális hossz, ami felette van, már csak fárasztó reszelés sokszor. Figyelembe véve azt, hogy ő is elmegy 2x ezalatt. SZóval nem is értem, miről beszélünk. Persze vannak szub hajlamú nők, akik arra vágynak, hogy lüktessen a fájdalomtól a pinájuk már, annyit dugják őket, de ezt a barátnőddel kell megbeszélned, hogy ez kell e neki.
2022. nov. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az a 10-15 perc az a MAXIMUM. Es az is csak úgy, hogy lassan mozog az ember.

De sajnos egy normál tempónál, kb 5 perc az egész. Na ezalatt van neki 1 orgazmusa.

2022. nov. 12. 09:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Ma már mindenki stopperórával kúr....
2022. nov. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"De sajnos egy normál tempónál, kb 5 perc az egész. Na ezalatt van neki 1 orgazmusa."

Az nagyon jó akkor. Azt jelenti élvezi ő is, és nyilván te is attól mész el, hogy tempósabban csinálod, mint mikor 15 percig bírod. Ezt úgy lehet tovább fejleszteni, ha mondjuk 5 perc után pont egyszerre mentek el.

2022. nov. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!