Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hova dugjatok el a otthon a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova dugjatok el a otthon a segédeszközöket ?

Figyelt kérdés
Anyukám mai napig állandóan pakol a szobámban pedig nem vagyok fiatal . Hova dughatnám el a kiszemelt műkukit vagy vibrit előle ? Nagyon akarok venni . De nem akarok ilyen kellemetlenséget .
2022. nov. 12. 05:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
szekreny teteje, tv moge, agy ala, matrac es a keret koze, fenetudja, biztos talalsz valamit amit sose nez at
2022. nov. 12. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
Fehérneműs fiókba teszem, pont hidegen hagy ha megtalálja amúgy. Fordított esetben én se csinálnék semmit ha megtalálnám. Ne csinálj ügyet belőle! 21L
2022. nov. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%

Abban az estben, ha szégyenérzeted van amiatt, hogy anyukád megtalálja, nem nőttél még fel hozzá.

Nincs benne semmi szégyelni való, és hidd el nem fogja érdekelni a dolog. Max tudatában lesz, hogy a "kicsi" lánya, más nagy.

2022. nov. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%

Van, amit a fehérneműs fiók hátuljában tartok, van amit pedig az egyik szekrényben, régi tankönyvek/füzetek mellett. Anyukám is pakol a szobámban, de nem igazán érdekel, hogy megtalálja-e. (Az persze zavar, hogy pakol, de nem vagyok rá hatással, mert a hét nagy részét nem otthon töltöm). Biztos látta már, de egy szót sem szólt.

25/n

2022. nov. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
Amig otthon laktam a szekreny melyen volt, most mar szerencsere nem.kell dugdosni, csak magamba
2022. nov. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%
Mig otthon laktam, anyum szerint, egy ronda retikulomben tartottam. Biztos voltam benne, hogy veletlenul sem veszi kolcson a taskat, hisz oly ronda.
2022. nov. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
61%
Feherneműs fiókban tartom.
2022. nov. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Egy zárható kisszekrénybe.
2022. nov. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
A bugyik közt szokták tartani. Több nönél is lattam már mikor kutakodtam kicsit.
2022. nov. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
24%
Én a sifonér alá rejtem el. Bár nem igazán használom, mert függőséget okoz.
2022. nov. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!