Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha leállok az önkielégítéssel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha leállok az önkielégítéssel, akkor valószinűleg szex közben sem fog bepuhulni egy idő után?

Figyelt kérdés
Mint a kérdésben is írtam ez a problémám, hogy bepuhulok szex közben. Ha nem csinálom magamnak csak mindig a partnerre hagyatkozom egy idő után nem fog puhulni?
2022. nov. 14. 05:56
 1/6 anonim ***** válasza:
aztmondjak igen, akkor javulni fog
2022. nov. 14. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, más lesz az inger. Így ha magadnak csinálod ahhoz vagy hozzászokva.
2022. nov. 14. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ellent kell hogy mondjak! Ez önámítás! Mert az erekció létre jön, és merevvé válik a pénisz! Az artériás ér, ebben az értelemben jól funkcionál. De ami a barlangos testben maradásért felelős, az az ér nem tudja tartani rendeltetés szerűen a vért. Ezért puhul meg! De sajnos ez nem ennyire egy ennyire egyszerű dolog!

Javasolnám a péniszgyűrű használatát! Már nagyon diszkrét formában is gyártanak, ami cseppet sem zavaró (saját) tapasztalat alapján írom le!

2022. nov. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 GFman ***** válasza:

Vannak akik túl erősen szorítják és gyorsan csinálják maguknak és hozzászoknak ehhez.A punci meg más ingert ad, nem biztos, hogy szorít annyira és nem is olyan tempóban sexelsz, mint ahogy magadnak csinálod.

A 3-asnak is igaza lehet, szervi probléma is előfordulhat.Ha fix partnered van, akkor próbáljátok ki a lingam masszázst, neten találtok videókat is, talán segít.

2022. nov. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A cukorszinted rendben van? Mióta egy kicsit cukros vagyok nekem is kezd bepuhulni.
2022. nov. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Követem...
2022. nov. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!