Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőknél is fontos fantázia...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél is fontos fantázia szempontjából a férfi öltözete?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt, hogy a férfiak fantáziáját leginkább az indítja be, hogy hogyan van öltözve egy nő. Most nem meztelenségre gondolok, hanem a hétköznapi életben viselt ruhadarabokra. Ha a fő kérdésre a válasz igen, akkor melyek azok?

2022. nov. 14. 22:23
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Csak a páromé
23 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Csak olyan férfivel kezdek, aki mindennap öltönyt visel.
2022. nov. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Engem meg kiborít az öltöny
2022. nov. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%
Felőlem még melegítőben is lehet. Nem az határozza meg milyen a személyisége.
2022. nov. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%

Lol

Igaz, beindítják a stillem is a jó nőket, na de H nincs rajtam ruha akkor csak igazán. Kigyúrt 8x Bajnok felső test, imádják. Ezeknek meg öltözködni kell, mert randa az apatest lol

Strandokon meg tengerparton még csak engem néznek a nők mert kellek nekik, férfiak meg az irigység miatt

24

8x bajnok

2022. nov. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
#4 Persze mesemondó... 😄🤣
2022. nov. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
#4 Lehetsz te bármennyire jó testű, a személyiséged viszont egyenesen taszító. Lehet, hogy numerára jó vagy egy-két nőnek és nyálcsorgatva néznek, de hidd el Drágaságom, hosszú távra senki sem viselne el. Kicsit olyan vagy, mint a tigris az állatkertben. Szép-szép, sokan meg is csodálják, de otthonra az Istennek sem kéne! Bár a megnyilvánulásod alapján közelebb állsz a majomhoz. 🙉🙈🙊
2022. nov. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
#5 és 6, nemár, ő a testépítőbajnok, a gyk legcsodásabb férfija. #4 én zöldet adtam, azt mondom, van is mire irogykedned :)
2022. nov. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha csak szimplán fantáziáról van szó, akkor ami számomra szexi az vagy öltöny, szmoking, stb, formális ruhák, vagy meztelen test egy szál rövid, fürdő, vagy kisgatyában. :)
2022. nov. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#6 üres az agya szegénynek.
2022. nov. 15. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
9 irigy vagy fiam na húzz dolgozni, a battya meg már jól lakott te meg dolgozol😉
2022. nov. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!