Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen gyakran van az, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran van az, hogy egyszerre juttok a csúcsra a párotokkal?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet erre ráérezni?
2022. nov. 15. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha
2022. nov. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Eddig egyszer fordult elő, hogy 69 közben egyszerre élveztünk el.
2022. nov. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritkán. Elég nehéz összehozni, főleg, hogy mindig megvárja, hogy előbb én végezzek. Neki elég nehéz lenne azon a ponton egyensúlyozni, ahonnan azonnal el tud menni, ha nekem sikerül. Ez szerintem nem is egy fontos dolog.
2022. nov. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem soha. Én vagyok a férfi, és sokkal jobb ha külön megyünk el. Volt már, hogy egyszerre mentünk, de semmi pluszt nem adott, sokkal kevésbé tudtam magamra figyelni. Ha meg én megyek el hamarabb véletlenül az egyikünknek se jó.
2022. nov. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Párszor előfordult, de a páromnak már nem az első olyankor.


47F

2022. nov. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolatunk elején elég gyakran előfordult. Aztán ahogy ritkult a szex mennyisége, ez meg is szűnt. Majd mikor újra volt egy időszak, hogy gyakrabban szexeltünk, akkor ismét előfordult. Egyszer. :)

Szóval nálunk úgy látszik az összhangtól, az egymásra hangoltságtól függ mindössze. Minél gyakrabban szexelünk, annál gyakrabban előfordul.

2022. nov. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A feleségemmel mi szinte mindig. Mondjuk tízből 8-9×. Attól élvezek el, hogy ő is elmegy, és akkor a nunija szorongatja a farkamat. Csak neki addigra az már a többedik, mire én el tudok menni.
2022. nov. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
egyszer történt ilyen, nem tudom hogy csináltuk, odafigyeltem rá, aztán összejött :D
2022. nov. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Elég gyakran. Nekem az már a többedik mire együtt élvezünk el.

33N

2022. nov. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!