Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől indulnak be a pasik?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől indulnak be a pasik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Férfiak felé lenne az a kérdésem hogy egy kapcsolatban mennyire igénylitek a kicsit extrább szexi dolgokat a bnőtöktől? Gondolok itt arra hogy valamilyen hastáncos szexi ruha,kis tánc és hogy ezekben elcsábítsanak titeket? Vagy esetleg ez unalmassá válik és más nőkön izgalmasabbá válik ez a látvány egy idő után?



2022. nov. 15. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Engem speciel az intelligencia indít be.


41F

2022. nov. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Harisnyák, mindenféle
2022. nov. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%

Engem az ilyesmi nem érdekel

22f

2022. nov. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mindentől. :)


Nyilván az szép ha próbáltok ebbe egy kis erőfeszítést belerakni, de ha már ilyen körítés kell, hogy a pasid rád másszon ott valami el van tolva.


Meg amúgy szerintem az is tud izgalmas lenni, vágyfokozó ha ilyesmiről beszélünk a partnerünkkel. Szóval én a helyedben ezt a pasidnak mesélném és együtt tuti ki tudnátok találni olyant ami őt is izgatja és te is szívesen csinálod. :)

2022. nov. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4

Nem KELL a szexi ruha hogy kívánjon,ez csak egy kis extra,ami izgalmasabbá teszi néha az együttléteket 😊 Szerintem nem kell mögé kombinálni hogy enélkül már nem is tetszem neki

2022. nov. 15. 21:13
 6/10 anonim ***** válasza:

ma 21:13

De ha minden okés akkor miért nem vele dumálod ezt meg? Mert lehet én mondjuk harisnyab.zi vagyok és azt ajánlanám de ő meg valami teljesen mástól tudna még szebbnek, szexibbnek látni. Meg mint írtam is, csak erről beszélni is izgalmas tud lenni és tuti neki is lennének ötletei ha azt látja, hogy te erre nyitott vagy. :)

2022. nov. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyakörv, hátra tett kéz, sarokban térdelés. De én furi gyerek vagyok.

Viszont imádom az intelligens, szofisztikált nőket. Mikor elkezd arról beszélni, hogy Wagner mennyire befolyásolta a viking kultúra megítélését a nazi kultúra után, akkor bebizsereg a lelkem.

2022. nov. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Talpak, lábak
2022. nov. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 mikeXxX ***** válasza:
Sokmindent tudnèk felsorolni de általában inkább èn szoktam megvenni ezeket mivel elèg drága ruhák ! Egyébként számomra izgalmasak voltak nagyon ès csak barátnőn akit nem akartam cserèlgetni .43f
2022. nov. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Engem pl. egy combfix nagyon be tud indítani. Ha még jön hozzá egy harisnyakötő meg egy csipkés bugyi, akkor aztán végem!

De annyi is elég, ha pl. az étteremből hazafelé a feleségem odasúgja, hogy "ha hazaérünk, szétszedlek!"

2022. nov. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!