Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi okozza azt, ha egy férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi okozza azt, ha egy férfi beéri alkalmi szexel, és prostikkal?

Figyelt kérdés

A normális értékrendű, komoly nőket semmibe veszi, egy xardarabként kezeli, mert neki csak az alkalmi, kötetlen szex a lényeg, és ezekre azt mondja, hogy csak az alkalmi és a kötetlen szex kapcsolatok a felnőttesek.

Egy idő után nem érzi azt a férfi, hogy rá nézve ez gáz?


2022. nov. 16. 13:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
66%
Nem gáz, erre vágyik, nem vagyunk egyformák.
2022. nov. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Hogyne volna gáz? A kötödesképtelenség mentális betegség. Meg mi az hogy a kötetlen kötés nelküliség a felnőtt kapcsolatot jelenti?
2022. nov. 16. 13:59
 3/25 anonim ***** válasza:
62%

Biztos van neki egy anyukája akihez kötődik ....


A kötődés függőség is egy betegség. de minkettő csak akkor ha át esel a lovon.

2022. nov. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
A kötődés az függőség? Honnét veszed ezt?
2022. nov. 16. 14:07
 5/25 anonim ***** válasza:
56%
Ha csak úgy tudsz létezni ha kötődsz és erővel kényszerítesz másokat
2022. nov. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Először is a kötődésre való képtelenség csak akkor betegség, ha komoly akadályokat jelent az illető életében. Ha vígan elvan szorosabb kapcsolatok nélkül, akkor nem. Másrészt az emberek és a szexualitásuk is sokféle, ennek megfelelően nem mindenki úgy áll hozzá, hogy a szex szorosan összefonódik a mély érzelmi kötődéssel.

Azt viszont nem értem, miért tartja felnőttesnek. Erről az illetőt kell megkérdezni.

2022. nov. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem azzal nincs baj, ha az ember életében van egy időszak ahol úgy érzi, hogy nem szeretne komolyabb / állandó kapcsolatot. Ha ez évtizedes hosszúságú, akkor már lehet, hogy valóban nem feldolgozott traumáról/félelemről van szó, vagy mentális zavarról.


Viszont aki alapjáraton bunkó, lekezelő, arrogáns a nőkkel, ott tényleg van valami baj. Valami régi sértettségből, vagy kisebbségi komplexusból táplálkozó viselkedés ez, ami elég toxikus, én kerülném az ilyet.

2022. nov. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
51%
Megértem az illetőt. Jelenleg "normális értékrendű, komoly" nővel élek. Ennek megfelelően évek óta még meztelen sem láttam, szexről meg még beszélni sem lehet vele nemhogy még csinálni. Megsérteni sosem tudnék egy nőt de ha vége lesz akkor messze ívben kerülöm ezeket a "komoly" nőket. Ezután csak prosti. Anyagilag így is nagyon sokba került nekem a "komoly" nő. Az érzelmi megaláztatásról ne is beszéljünk. Soha többet ilyet!
2022. nov. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
69%

Mert minek megvenni a tehenet, ha csak időnként szeretnél tejet inni?!


De komolyan: gondolom a csávó nem akar kínlódni egy átlagos nő szeszélyeivel és elég neki az érzelemmentes szex.

2022. nov. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 NTBS ***** válasza:

Több oka lehet:

-Foglalt

-Rossz tapasztalatai vannak

-Nem akar elköteleződni

-Nagyon skót

2022. nov. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!