Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, zavar titeket ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, zavar titeket ha a pasi orál közben péniszgyűrűt szeretne hordani?

Figyelt kérdés
Szóval húzna a szerszámára egy sima péniszgyűrűt, csak azért mert úgy sokkal intenzívebb az élmény, keményebb közbe? Ez zavaró?

2022. nov. 16. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Beföttes gumit is lehet oda húzni, nem csak gyűrűt
2022. nov. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Igen. Minek?

Ráadásul hallottam többször, hogy ha hozzászokik, akkor nélküle nem is fog menni.

Vagy volt valakinek rossz élménye.

Mindegy, engem zavarna. Ha nem áll tőlem eléggé, akkor ennyi volt.

2022. nov. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Zavarna
2022. nov. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Előítéletesek vagytok! Sok férfi ezzel tudja fenntartani a merev állapotot. Mert a péniszgyűrű az a barlangos testben lévő vért tartja bent!

Sajnos sokszor ez a lankadásért felelős ér miatt lankad majd merev újra a pénisz.

2022. nov. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Nem előítéletes vagyok, hanem tényleg zavarna. Nekem olyan férfi kell akinek magától is megy.
2022. nov. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem írtam olyat hogy nem megy, csak még keményebb akkor, dagadnak ki rajta az erek
2022. nov. 16. 16:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem férfiként ez félelmetesnek hangzik. Gyakorlatilag elszorítja a keringést? Akkor az a testrész elhal...
2023. márc. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!