Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők/lányok szokták azért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok szokták azért túlságosan felhúzni a nadrágjukat hogy tevepatájuk legyen és ezzel keltsék fel a pasik figyelmét?

Figyelt kérdés
Mert mondjuk az hogy kirakják a melleiket az eléggé alap húzás tud lenni, de valahogy ha valakinek bevág a nacija, ott nem igazán szoktam azt feltételezni, hogy szándékos lenne.

2022. nov. 19. 21:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%

Nem, dehogy.

A tevepata általában nem egy kívánatos vagy esztétikusnak tartott dolog, a legtöbb ember cikinek is tartja. Kétlem hogy akárki is szándékosan csinálná, főleg figyelemfelkeltés miatt.

Meg nem is nagyon tehetünk róla, vannak olyan nadrágok hogy nem is kell nyakig húzni, mégis ott lesz a tevepata. Vagy lehet választani a tevepata meg a két percenkénti nadrágigazítás közt, mert csúszik le. Egyik sem túl kellemes, bár ha a méret meg a szabás megfelelő akkor nem szokott előfordulni.

2022. nov. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha dagadék vagy és nem fér bele a segged a választott nadrágba, mert ha kisebb akkor valamennyire összefogja, akkor addig húzod míg hátul is takar, és ezért elöl tevepata lesz. Tevepata + fejméretü homlok fölötte. Marha gusztusos...
2022. nov. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én inkább takarni próbálom de lehetetlen.
2022. nov. 29. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#13

szoknya...

2022. nov. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Férfiként nem igazán értem ezt a tevepata kérdést! Én még sosem hallottam azt, hogy milyen undorító ahogyan egy férfi nadrágja dudorodik "biztos fel akarja kelteni a nők rosszabb esetben más férfiak figyelmét! Egy nő másképpen domborodik mint egy férfi , másképp áll rajta a nadrág ez természetes. Szerintem nem ettől undorító ,közönséges vagy szexi valaki. Akinek úgy tetszik ,kényelmes viselje úgy ,akinek meg nem az úgysem fog olyan nadrágot viselni!
2022. dec. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!