Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményed az ilyen BDSM...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed az ilyen BDSM alapú erotikus fanfic történetekről?

Figyelt kérdés

Szerintetek érdemes folytatni a történetet? Van benne potenciál? Előre is köszönöm, aki elolvassa.


Fandom: Harry Potter


Besorolás: M/E (+16-18) vannak benne felnőtt tartalmak pl BDSM, DDLG és sok egyéb finomság


Párosítás: OC (azaz saját karakterek a főpáros)



Story röviden:


1968 őszén járunk, Voldemort hatalmas erőkkel gyűjti a követőket. A tizenhat éves Rachel Macmillan aranyvérű boszorkány, aki követi a hagyományokat, Bellatrix Black legjobb barátnője. Rachel épp annyira várja, hogy Halálfaló legyen belőle a tizenhetedik születésnapján, mint Bellatrix, azonban a hatodik tanév kezdetén az élete teljesen a feje tetejére áll, amikor megismerkedik az új Sötét Varázslatok Kivédése professzorral, a jóképű Adam Wrighttal. Adam mugliszületésű, és Dumbledore oldalán áll. Rachel egyre mélyebb slamasztikába kerül, ahogy gyengéd érzelmeket kezd táplálni Adam iránt. Hogyan küzd meg a fiatal, mardekáros lány a családja nézeteivel és a szerelemmel? Mi lesz a döntéseinek a következménye?



Link: [link]



(Proceed gombot kell megnyomni, és akkor tovább enged.)



Véleményeknek örülök, akár pozitív, akár negatív.



2022. nov. 20. 18:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Szeretem a bdsmt, de a te történeted kicsit elcsépeltnek tűnik. Minden átlagos tini regény valami ilyesmi storyval indít. Fogalmazni nagyon szépen tudsz, de hiányzik a kreativitás.
2022. nov. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1 Miért érzed elcsépeltnek?
2022. nov. 20. 19:28
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Ez most csak a saját véleményem, szóval nem ez az etalon :)


Nálam az OC-központú sztorik eleve felejtősek. Nem csak azért, mert én egy adott, létező karakterre vagyok kíváncsi, hanem mert többnyire az ilyen karakterek - magyar kifejezés ismerete híján angolul megnevezve - self-insert Mary Sue-k. Azaz az író önmagát képzeli a helyükbe, csak feljavított tulajdonságokkal (és sokszor minimális rossz tulajdonsággal)

2022. nov. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 StevenUp ***** válasza:
28%

Jól tippeltem pár napja. Tényleg borzasztó gagyi és mindenféle eredetiséget nélkülöz. Lopott világ, elcsépelt klisek, közönséges megfogalmazás. Ha ezen a pályán képzeled el a jövőd (amit kétlek mert pár év múlva már el is felejted ezt, vagy legalábbis próbálod) akkor jobb lenne kicsit igényesebbé, egyedibbé válni, mert ez ebben a formában senkit sem érdekel.

Kicsit próbálj meg önálló lenni. Ne azt lássa az ember hogy próbálsz más lenni mint aki vagy, hanem légy önmagad amikor regényt vagy novellát írsz.

2022. nov. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A negatív kritikákat is köszönöm. Még jöhetnek vélemények, ha valakinek van kedve beleolvasni a történetbe.
2022. nov. 20. 23:03
 6/14 anonim válasza:
65%
Nekem amúgy nagyon tetszik, csak kicsit hamar kezdenek vonzódni egymáshoz. De egyébként nagyon jó, így tovabb!!
2022. nov. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nálam a BDSM eleve kizáró ok: főleg hogy az írók semmit sem tudnak erről a világról 99 százalékban (igen, utána olvastam a dolgoknak, mert számomra egy nagyon értehetetlen valami volt) Azt hiszik BDSM azonos azzal hogy az egyik bántalmazza a másikat, vagy megerőszakolja. Pedig baromira nem.
2022. nov. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#7 a történetben pont, hogy nem bántalmazó bdsm van.


#6 köszönöm szépen a pozitív kritikádat.

2022. nov. 26. 15:14
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor te ritka kivétel vagy kérdező...
2022. nov. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#9 eléggé benne vagyok a BDSM témában. Szóval mondhatni tudom, hogyan működik, illetve azt is, hogy szub nőként én mire vágynék egy valódi domináns férfitől.
2022. nov. 27. 00:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!