Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40 körüli férfiak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 körüli férfiak, hogy viszonyultok ahhoz, ha egy hasonlókorú nőről kiderül: még szűz?

Figyelt kérdés
Természetesen ismerkedés során.

2022. nov. 22. 18:07
A kérdező szavazást indított:
Ismerkednék vele, nem baj
Kizárt, egyből lelépnék
34 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ilyennel nem volt dolgom.
2022. nov. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
81%
Nem kezdenék vele. Ott már valami komoly dolog meglapul a háttérben, hogy idáig szűz maradt.
2022. nov. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre meglepődnék, majd elkezdenék puhatolózni, mi ennek az állapotnak az ok.

Mert ugye, ha már ismerkedünk, minden bizonnyal külseje megfogott, talán a személyisége is.

2022. nov. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%

Nemrég volt 1 hasonló esetem.

Nagyon szép nő 34 éves és ez a helyzet vele.

Kezdeményezett, stb, de annak ellenere, hogy gyönyörű szép csaj, extrém zàrkózott maradt....nem engedte megismerni magát jobban.

Nem tudtam mit csinàlni mint azt hogy akkor szia.

2022. nov. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem pszicho és normàl értékrendekkel rendelkezik illetve ad a higéniára akkor nekem bejönne :)
2022. nov. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Furcsállnám, de utána haladnék tovább a saját "ütemtervem" szerint. Akkor majd kiderülne hogy egyformán gondolkodunk-e a dolgokról vagy sem. Hozzáteszem 40 éves korban már nem misztifikálom túl a testiséget, nem várok rá hónapokig-hetekig. Ha 3-4 találkozóból, randiból nem derül ki érdemes az ágyat becélozni akkor nem egymást keressük mert nem azonos a szexualitásról vallott gondolkodásunk.
2022. nov. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

#4:

Ezt elmesélnéd bővenben? Kezdeményezett, de mégis zárkózott maradt. Ezt hogy érted? Időközben megijedt és behúzta a féket?

2022. nov. 22. 18:48
 8/18 A kérdező kommentje:

#6:

De egyből behatolással irány az ágy? Vagy el tudnád fogadni, hogy néhány (3-4) alkalommal másképp elégültök ki?

2022. nov. 22. 18:51
 9/18 anonim ***** válasza:
97%
Itt is ismerkedtem már ilyen nővel és normálisabb volt itt szinte mindenkinél. Nem kell egyből azt gondolni, hogy baj van a fejben vagy ez elítélendő. Mert nem az és én például nagyon tisztelem, becsülöm, aki nem fekszik le minden jött-ment faszival, csak azért mert már itt lenne az ideje.
2022. nov. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
#8 tini koromban még teljesen rendben lett volna ha előtte csak pettingelgetés, felnőtt érett fejjel már nagyon-nagyon vonzónak kellene lennie személyiségben/külsőre stb. hogy megint tinifiút játsszak. Ha nem passzolunk össze nem fogom erőltetni - mindenki megy dolgára és keres olyan partnert akivel összeillik. Nincs belőle sértődés.
2022. nov. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!