Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt olyan hogy a szexet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan hogy a szexet gumival kezdtétek, de menet közben lekerült? a partner lehúzta, vagy te húztad le, hogy reagált rá a másik? mi volt az ok amiért lekerült?

Figyelt kérdés
kiszakadt vagy bármilyen más ok, mi lett belőle. nem muszáj regényt írni. de egy igen volt. az nem válasz, ha csak ennyit írnál akkor inkább ne írj.
2022. nov. 22. 19:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
24%
Volt ilyen.
2022. nov. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
24%
Volt ilyen
2022. nov. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
24%
Volt ilyen
2022. nov. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%

Első 3 idióta


Kérdező: igen volt, egyszer egy alkalmi kapcsiban régen a srác húzta le,mert hogy kellemetlen neki,mondtam így nem lesz folytatás.

Azóta van barátom, vele is lekerült már, párszor elszakadt ő vette le, párszor meg szintén nem éreztük ügy egymást,ezért lett megszakítással a vége. Azóta mással védekezünk.

2022. nov. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
22%
Nem használok gumit, mivel a nők megtiszteltetésnek veszik ha beléjük eresztem az értékes nedümet.
2022. nov. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%

Mitől értékes a gcid ugyan? 😂 Tipik incel nőt még közelről nem láttál.


A kérdésre válaszolva volt ilyen, amikor kiszakadt. (Egyszer volt ilyen az elmúlt 5 évben) feltettünk helyette egy újat és kész. Jobb esetben felnőtt embereknek van ennyi felelősségtudata.

2022. nov. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
az első 3 leszámítva köszi
2022. nov. 22. 20:46
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

#6


Azért értékes, mert tanult, művelt, intelligens vagyok, nincs betegségem, nem vagyok homár. Kimagaslóak a testi adottságaim. Egyszerűen jók a génjeim. Az incel jelzőn jót nevettem, ami jól esett. Ezért megy neked a zöld.

Puszillak drágám.

2022. nov. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Volt igen.
2022. nov. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Igen, volt nekem is.
2022. nov. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!