Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen férfi szereti azt ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfi szereti azt ha a barátnője nyalja a fenekét?

Figyelt kérdés

2022. nov. 24. 17:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%
Például én?:D Szeretem az anális játékokat kapni és adni is, így nyilván a fenéknyalás is tetszik.
2022. nov. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%
Ha magátol teszi szeretem, de soha nem kértem, de én is szeretem, de volt már lány aki kibukott alapvetően a fenék nyalás miatt!
2022. nov. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
Én nem magamról jöttem rá, hogy ez jó. Egyszercsak az exem elkezdte adni nekem, és nagyon tetszett.
2022. nov. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
61%
Nekem nem jön be!
2022. nov. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
29%

Tisztázzuk a kérdést! "milyen ffi"

Az én olvasatomban degradáló....

2022. nov. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
43%
sajna nem nyalja, így megoldom mással hetente 1x
2022. nov. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
11%
Abnormális.
2022. nov. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
14%

10-ből 9 nő kinyalta a seggem. ez a mostani, 30 éves csajom nem igazán akarja. nem értem mi baja.

58F

2022. nov. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
76%

Nem minden férfi szereti. És nem minden nő.

Ahogy egy csomó mindenre igaz a szexben, vannak akik szeretik, míg vannak akik nem. Nincs olyan dolog, amit MINDENKI szeret.

Ugyanakkor az is tény, hogy a fenéknyalást ellenzők többsége nem is próbálta még sosem, csak valamilyen vélt vagy valós gátlás miatt ellenzik.

A valóság az, hogy az ánusz (mindkét nemnél) erős erogén zóna, de nyilván vannak, akik valamilyen okból elutasítják. Szívük joga, a szexben soha semmi nem lehet kötelező, mindenkinek joga van eldönteni, mire hajlandó és mire nem.

Én kipróbáltam, és rájöttem, nekem kifejezetten élvezetes, de ettől még nem ítélem el azokat, akik nem csinálják.

Viszont fontos leszögezni, hogy ennek a világon semmi köze a szexuális preferenciákhoz, beállítottsághoz, ugyanúgy élvezheti ezt egy hetero is, egy hetero kapcsolatban. Aki mást mond, az buta.

2022. nov. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
71%

Miért ne szerethetné bárki?

2022 van emberek és még mindig tabu a szexualitás és ujjal mutogatunk mások szokásaira.

Ha nem érdekel, akkor ne csináld, nem kötelező. De miért lenne ettől bárki rosszabb?

2022. nov. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!