Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányokat mi izgatja fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokat mi izgatja fel jobban? A test, farok látványa vagy az érintés, puszi, szeretet?

Figyelt kérdés
Izmos test, hosszú-vastag farok a fontosabb, vagy az érintés, szeretet? Mire izgulnak fel jobban egykomoly kapcsolatban a lányok?
2022. nov. 26. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Vagy tán az is lehet, hogy mind számít...
2022. nov. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

"Izmos test, hosszú-vastag farok a fontosabb"


Nagyon nem. A nők ebben teljesen különböznek. Persze izgató számukra, de teljesen máshogy, mint egy férfi számára, ha meglát egy női testet. Egy nő nem kezd el tocsogni, ha elé áll egy izmos férfi vagy lát egy farkat.



A nők számára szerintem a hangulat és az, hogy meglegyen az érzékiesség még akkor is, ha olykor vadabban csinálja egy pár sokkal fontosabb. De igazából számukra szerintem a szexig vezető út, amit érts úgy, hogy a folyamata annak ahogy felizgatod ami lehet érintés, simogatás vagy szimpla csókok mindenhova ahol éred fontosabb, mint a férfiak számára. Persze nem elhanyagolható tényező, hogy egy komoly kapcsolatban általában vannak érzések is és nyilván vannak spontán egymásnak esések is, de szerintem fel tudja dobni az együttlétet az is, ha a másik érzékeli, hogy oda vagy érte. Ez mondjuk mindjét nem számára, de nem lehet rossz érzés egy lánynak, ha azt érzi rajtad, hogy megveszel a puncijáért és alig várod, hogy megkaphasd őt. Persze nem alpári módon és tisztelve őt.


Igazából, ha nem csak a puncit látod egy nőben és nem csak a saját élvezettedre fókuszálsz, nem lesz baj ebből.

2022. nov. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%

öhm az, hogy bennem van

a farok az egy ronda dolog, a punci is, de hatalmas élvezetet okoz

N

2022. nov. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Ami engem legjobban beindít ha úgy megölel mintha minden porcikájával érezni akarna, közben simogat és csókolgatja a nyakam aztán a csípőmhöz nyomja a kemény farkát.


Szeretem érezni hogy megakar kapni.

A látvány nálam háttérben van

2022. nov. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Én nem fogom taglalni, mert azt már előttem leírtak (#2-es válaszoló). Engem az érintés és szeretet jobban izgat.
2022. nov. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csupán szavakkal, ismeretlenül fel lehet izgatni egy nőt, ha olyan hangulatban van, és olyan a kommunikáció. Aki a csak a látványtól izgul fel, az nálam hanyagolandó.

Mint ahogy #4 is írta, a látvány az pluszt adhat, de nem annak kell dominálni.

2022. nov. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Ha írta volna valaki hogy igen a nagy fütyi is felizgatja, már ment volna fotó a gyökértől.
2022. nov. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A második opció
2022. nov. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!